Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Teisipäev, 31. jaanuar

Kell 12 – Riigikogu esimees Eiki Nestor kohtub Tšehhi suursaadiku Gabriela Tománkovága.

Kell 14 – Riigikogu esimees Eiki Nestor kohtub Iirimaa suursaadiku Frank Floodiga.

Kolmapäev, 1. veebruar

Euroopa Liidu asjade komisjoni istung – kell 15.15: Eesti seisukohad 3. veebruaril toimuval mitteametlikul ELi liikmesriigi ja valitsusjuhtide tippkohtumisel, kutsutud peaminister Jüri Ratas.

Sündmused

Kell 12 – Riigikogu esimees Eiki Nestor kohtub Hispaania suursaadiku Fernando García Casasega.

Neljapäev, 2. veebruar

Kell 13 – Riigikogu esimees Eiki Nestor avab rändnäituse Naiskodukaitsjad 90 (3. korruse kunstigalerii).

Kell 19 – Riigikogu esimees Eiki Nestor osaleb Tartu rahulepingu sõlmimisele pühendatud pidulikul kontserdil (Estonia kontserdisaal).

Reede, 3. veebruar

Euroopa Liidu asjade komisjoni ja väliskomisjoni ühisistung – kell 10: Eesti seisukohad ELi välisasjade nõukogu 6. veebruari istungil, kutsutud välisministeeriumi esindaja; järgneb Euroopa Liidu asjade komisjoni istung: seisukoha andmine Euroopa Komisjoni ettepanekule, mis käsitleb institutsioonidevahelist kokkulepet kohustusliku läbipaistvusregistri loomise kohta, kutsutud justiitsministeeriumi esindaja.

Välislähetused

29. jaanuar – 2. veebruar
Väliskomisjoni töövisiit Türgi Vabariiki, delegatsiooni kuuluvad väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja liikmed Andres Herkel, Liisa Oviir ning Henn Põlluaas. Delegatsioonil on kavas kohtuda kolleegidega Türgi parlamendis ning välisministeeriumis Ankaras ning tutvuda põgenike olukorraga Türgi-Süüria piirialadel.

30. jaanuar – 1. veebruar
Riigikogu liikmed Jürgen Ligi, Aivar Sõerd, Kalvi Kõva, Kalle Palling ja Remo Holsmer osalevad Euroopa Parlamendi ja Malta Parlamendi korraldataval parlamentaarsel nädalal, Euroopa Semestri teemalisel konverentsil ja Euroopa Liidu stabiilsuse, majanduse koordineerimise ja juhtimise konverentsil (SECG) Brüsselis, Belgias.

30. jaanuar – 2. veebruar
Riigikaitsekomisjoni töövisiit Liibanoni, delegatsiooni kuuluvad riigikaitsekomisjoni esimees Hannes Hanso ning liikmed Johannes Kert, Madis Milling ja Oudekki Loone. Delegatsioon osaleb ÜRO juhitaval rahvusvahelisel rahuvalvemissioonil UNIFIL (United Nations Interim Force in Lebanon) ning kohtub Liibanoni kaitseministri ja parlamendisaadikutega.

Riigikogu pressiteenistus
Kati Varblane
T: 631 6353, 516 9152
[email protected]
Päringud: [email protected]

 

Tagasiside