Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Välislähetused

30. jaanuar – 6. veebruar
Eesti-India parlamendirühma esimees Sven Sester, aseesimees Yoko Alender ning liikmed Erki Savisaar ja Andres Sutt osalevad parlamendirühma visiidil Indias.

31. jaanuar – 6. veebruar
Väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa, aseesimees Marko Mihkelson ning liikmed Raimond KaljulaidMihhail Lotman ja Anti Poolamets on visiidil Araabia Ühendemiraatides ja Kuveidis.

3.–5. veebruar
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Anneli Ott ja komisjoni liige Urve Tiidus, korruptsioonivastase erikomisjoni esimees Katri Raik, kultuurikomisoni aseesimees Heidy Purga ning komisjoni liikmed Kristina Šmigun-Vähi ja Signe Kivi, maaelukomisjoni liikmed Merry Aart ja Erkki Keldo, majanduskomisjoni liikmed Jüri Jaanson ja Kai Rimmel, rahanduskomisjoni aseesimees Maris Lauri, riigikaitsekomisjoni liikmed Jaak Juske ja Peeter Rahnel, sotsiaalkomisjoni liikmed Marika Tuus-Laul, Signe Riisalo ja Urmas Espenberg, väliskomisjoni liige Raivo Tamm ning õiguskomisjoni aseesimees Toomas Kivimägi ja komisjoni liige Heljo Pikhof külastavad Euroopa Komisjoni ja Euroopa Liidu institutsioone Brüsselis Belgias.

3.–8. veebruar
Riigikogu liige Helle-Moonika Helme osaleb National Prayer Breakfastil ja kohtub USA senaatoritega Washingtonis USAs.

4.–5. veebruar
Riigikogu esimees Henn Põlluaas on visiidil Euroopa Komisjoni juurde Brüsselis Belgias.

4.–5. veebruar
Riigikogu liige Kalle Laanet osaleb eesti keele õpetamise alustamise teemalistel kohtumistel Poznani ülikoolis Poolas.

5.–7. veebruar 
Riigikogu liige Signe Kivi on osaleb kohtumistel Eesti saatkonnas Brüsselis Belgias.

6.– 11. veebruar
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti (ENPA) delegatsiooni liige Raivo Tamm osaleb Aserbaidžaani valimiste vaatlusel ENPA delegatsiooni liikmena.

Riigikogu pressiteenistus
Veiko Pesur
tel 631 6353, 55 590 595
e-post [email protected]
päringud [email protected]

Tagasiside