Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu eelinfo 28. augustist – 3. septembrini

Esmaspäev, 28. august

Kell 19 – Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa osaleb Saksamaa suursaadiku Christoph Eichhorni vastuvõtul.

Kolmapäev, 30. august

Väliskomisjonis – kell 11: Eesti seisukohad 6.–7. septembril toimuval Euroopa Liidu kaitseministrite mitteametlikul kohtumisel, kutsutud kaitseminister Jüri Luik; Eesti seisukohad 7.–8. septembril toimuval Euroopa Liidu välisministrite mitteametlikul kohtumisel (Gymnich); Eesti seisukohad 11. septembril toimuval Euroopa Liidu arenguministrite mitteametlikul kohtumisel; Valitsuse algatatud Euroopa Liidu ning Ladina-Ameerika ja Kariibi piirkonna rahvusvahelise sihtasutuse asutamislepingu ratifitseerimise seaduse eelnõu (446 SE); Valitsuse algatatud „Laiaulatusliku majandus- ja kaubanduslepingu (CETA) ühelt poolt Kanada ning teiselt poolt Euroopa Liidu ja selle liikmesriikide vahel” ratifitseerimise seaduse eelnõu (466 SE), kutsutud välisminister Sven Mikser.

Reede, 1. september

Kell 16 – Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa kohtub Ungari välis- ja kaubandusministri Péter Szijjártóga ja teda saatva delegatsiooniga (ruum L240).

Kell 16.30 – Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson kohtub Ungari välis- ja kaubandusministri Péter Szijjártóga ja teda saatva delegatsiooniga (ruum L251).

Välislähetused

28. – 30. august
Riigikogu liige Oudekki Loone kohtub Milanos Itaalia parlamendiliikmetega ning Roomas Eesti suursaatkonnaga Itaalias ja Autostrade Italiane esindajaga.

30. august – 5. september
Riigikogu liige Oudekki Loone kohtub Alžeeria parlamendi esindajatega, Euroopa Liidu delegatsiooniga ja ettevõtjatega Alžiiris.

2. – 6. september
Balti Assamblee (BA) Eesti delegatsiooni esimees Aadu Must ja aseesimees Johannes Kert osalevad Läänemeremaade 26. parlamentaarsel konverentsil Hamburgis Saksamaal.

3. – 7. september
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni esimees Marianne Mikko osaleb ENPA büroo kohtumisel ning poliitikaasjade ja demokraatia komitee ning monitooringukomitee istungitel Pariisis Prantsusmaal.

Riigikogu pressiteenistus
Marie Kukk
631 6456; 58 213 309
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside