Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogu eelinfo 27. veebruarist – 5. märtsini

Esmaspäev, 27. veebruar

Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa on ringsõidul Valga maakonnas, kus ta külastab Ala kooli (kell 11), Otepää Lihatööstust Edgar OÜ (kell 13) ja Valga militaarteemaparki (kell 16).

Teisipäev, 28. veebruar

Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa on ringsõidul Võru ja Põlva maakonnas, kus ta külastab Võru Gümnaasiumi (kell 8.30) ning kohtub Võru linnapea Anti Allase ja Võru linnavolikogu esimehe Andres Visnapuuga Võru linnavalitsuses (kell 9.40). Eesmaa külastab veel AS-i Barrus (kell 11), Põlva Gümnaasiumi (kell 12.30), Põlva Päevakeskust (kell 14.30), Põlva Muusikakooli (kell 15.30) ning puiduettevõtet Arcwood (kell 16.15).

Kolmapäev, 1. märts

Kell 11 – Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa kohtub Anija valla elanikega.

Reede, 3. märts

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohad 6. märtsil toimuval ELi välisasjade nõukogu istungil, kutsutud välisminister Sven Mikser; Eesti seisukohad 7. märtsil toimuval ELi üldasjade nõukogu istungil, kutsutud välisminister Sven Mikser; Eesti seisukohad 6. märtsil toimuval ELi põllumajanduse ja kalanduse nõukogu istungil, kutsutud maaeluminister Tarmo Tamm ja keskkonnaminister Marko Pomerants; seisukoha andmine: ELi direktiivi eelnõu, millega muudetakse direktiivi eesmärgiga hoogustada heitkoguste kulutõhusat vähendamist ja investeeringuid, mis toetavad süsinikdioksiidiheite vähendamist, kutsutud keskkonnaministeeriumi esindajad; seisukoha andmine: ELi direktiivi eelnõu, mis käsitleb rahapesuvastast võitlust kriminaalõiguse vahenditega, kutsutud justiitsministeeriumi esindaja.

Sündmused

Kell 10.30 – riigikaitsekomisjoni liige Johannes Kert kohtub Ameerika Ühendriikide Õhuväe Kolledži õppuritega.

Välislähetused

26. veebruar – 2. märts
Riigikogu liige Erki Savisaar osaleb Aserbaidžaani-Põhja-Balti koostöö Foundation visiidil Bakuus, Aserbaidžaanis.

26. veebruar – 3. märts
Riigikaitsekomisjoni esimees Hannes Hanso osaleb NATO Parlamentaarse Assamblee teadus- ja tehnoloogiakomitee istungil Iisraelis ja Palestiinas.

27. veebruar – 1. märts
Riigikogu esimees Eiki Nestor on ametlikul visiidil Iirimaal. Tema delegatsioonis on Riigikogu liikmed Monika Haukanõmm ja Kalvi Kõva.

27. veebruar – 1. märts
Euroopa Liidu asjade delegatsiooni visiit Brüsselisse, kus toimuvad kohtumised ELi institutsioonides ning Eesti alalises esinduses ELi juures. Delegatsiooni kuuluvad Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Toomas Vitsut, aseesimees Jaak Madison ning liikmed Marianne Mikko, Johannes Kert, Liisa Oviir ja Oudekki Loone.

27. veebruar – 1. märts
Riigikogu liige Barbi Pilvre osaleb Euroopa Parlamendi kodanikevabaduse, sise- ja justiitsasjadekomisjoni ja rahvusparlamentide vastavate komisjonide koosolekul Brüsselis, Belgias.

27. veebruar – 2. märts
Riigikogu liige Meelis Mälberg osaleb Põlva maakonna ja Kulikovka rajooni töökohtumisel Ukrainas.

28. veebruar – 1. märts
Riigikogu aseesimees Taavi Rõivas osaleb majanduskonverentsil Annual Conference of Economics Vilniuses.

1. – 8. märts
Riigikogu liige Valdo Randpere on Eesti aukonsuli kutsel Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamisel Bangkokis, Tais.

2. – 3. märts
Majanduskomisjoni esimees Aivar Kokk osaleb Balti Assamblee majanduskomisjoni istungil Riias.

5. – 9. märts
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni juht Marianne Mikko osaleb ENPA poliitikaasjade ja demokraatia komitee ja monitooringukomitee istungil Pariisis, Prantsusmaal.

Riigikogu pressiteenistus
Kati Varblane
T: 631 6353, 516 9152
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside