Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäev, 27. juuni

Komisjonides

Euroopa Liidu asjade komisjoni ja väliskomisjoni ühisistung – kell 15.30: ülevaade Ühendkuningriigis toimunud ELi referendumist, kutsutud Ühendkuningriigi suursaadik Eestis Christopher Holtby.

Euroopa Liidu asjade komisjoni ja väliskomisjoni ühisistung – kell 16: Eesti seisukohad 28. – 29. juunil toimuval Euroopa Ülemkogu kohtumisel, kutsutud peaminister Taavi Rõivas. Ühisistung on avalik ja seda on võimalik jälgida veebiülekandes (Riigikogu konverentsisaal).

Laupäev, 2. juuli

Kell 10.30 – Riigikogu aseesimees Helir-Valdor Seeder avab Eesti linnade suvemängud Türil.

Välislähetused

25. juuni – 6. juuli
Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsiooni (OSCE) Eesti delegatsiooni liikmed Mart Nutt, Külliki Kübarsepp (29.06-06.07) ja Mati Raidma (30.06-06.07) osalevad OSCE Parlamentaarse Assamblee suveistungil Thbilisis, Gruusias.

28. – 29. juuni
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Kalle Palling osaleb konverentsil „Digitaalne ühtne turg, jagamismajandus ja regulatsioonid“ ettekandega teemal „Nutikas reguleerimine: Eesti mudel“ ning on kohtumistel Bulgaaria parlamendis ja valitsuses Sofias, Bulgaarias.

30. juuni
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Kalle Palling kohub Soome transpordi ja kommunikatsiooni ministri Anne Berneriga Helsingis.

27. – 30. juuni
Riigikogu liige Johannes Kert teeb ettekande George Marshalli Keskuse korraldataval seminaril “Piirkondlik julgeolek: Jagatud väljakutsed ja võimalused“ Garmisch- Partenkirchenis, Saksamaal.

Riigikogu pressiteenistus
Kati Varblane
T: 631 6353, 516 9152
[email protected]
Päringud: [email protected]

 

Tagasiside