Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reede, 1. märts

Komisjonide istungid

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohtadest 1. märtsil toimuval mitteametlikul ELi transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu kohtumisel, kutsutud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi esindaja; Eesti seisukohtadest 4. märtsil toimuval ELi transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu istungil ning Eesti seisukohtadest 7. märtsil toimuval ELi transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu istungil, kutsutud majandus- ja taristuminister Kadri Simson; Eesti seisukohtadest 5. märtsil toimuval ELi keskkonnanõukogu istungil, kutsutud Keskkonnaministeeriumi kantsler Meelis Münt; Eesti seisukohtadest 7.-8. märtsil toimuval ELi justiits- ja siseküsimuste nõukogu istungil, kutsutud justiitsminister Urmas Reinsalu ja siseminister Katri Raik; seisukoha andmine Euroopa Komisjoni teatisele „Euroopa, mis kaitseb: algatus laiendada Euroopa Prokuratuuri pädevust, nii et see hõlmaks piiriüleseid terrorikuritegusid“,  (COM(2018) 641), kutsutud justiitsministeeriumi esindajad;

majanduskomisjonis – kell 11.30: arvamuse andmine väliskomisjonile: Eesti seisukohad Euroopa Liidu Nõukogu otsuste, millega antakse luba alustada Ameerika Ühendriikidega läbirääkimisi piiratud ulatusega kaubanduslepingute üle, eelnõude kohta COM(2019) 15; COM(2019) 16.

Välislähetused

25. – 28. veebruar
Riigikogu liige Yoko Alender osaleb kohtumisel Eesti Vabariigi Suursaatkonnas ning kohtumistel UK parlamendi kolleegidega ja organisatsiooni The Mindfulness Initiative töötajatega Londonis Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriigis.

26. veebruar – 1. märts
Väliskomisjoni aseesimees Keit Pentus-Rosimannus osaleb kohtumistel Eesti saatkonnas Washingtonis ning USA Senatis ja Kongressis, kus tutvustab väliskomisjoni valimistesse sekkumise raportit.

2. – 5. märts
Riigikogu Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) delegatsiooni liige Andres Herkel osaleb ENPA kultuuri-, teadus-, haridus- ja meediakomitee kohtumisel Granadas Hispaanias.

Riigikogu pressiteenistus
Veiko Pesur
tel 631 6353, 55 590 595
e-post [email protected]
päringud [email protected]

Tagasiside