Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Esmaspäev, 25. november

Sündmused

Kell 10 – Riigikogu esimees Henn Põlluaas ning Riigikogu liikmed Enn Eesmaa, Sven Sester ja Urve Tiidus kohtuvad Eduskunna esimehe Matti Vanhaneniga (J. Tõnissoni nõupidamisruum).

Kell 14 – väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa kohtub Armeenia suursaadiku Tigran Mkrtchyaniga.

Kell 15 – väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa kohtub Leedu suursaadiku Giedrius Apuokasega.

Kell 15 – väliskomisjoni aseesimees Marko Mihkelson kohtub Eduskunna esimehe Matti Vanhaneniga.

Kell 16 – Riigikogu esimees Henn Põlluaas ja Eduskunna esimees Matti Vanhanen asetavad pärja soomepoiste mälestusmärgi jalamile (Metsakalmistu).

Teisipäev, 26. november

Sündmused

Kell 11 – Riigikogu esimees Henn Põlluaas võtab Eesti Apteekide Ühenduse esindajatelt vastu apteegireformi-teemalise kollektiivse pöördumise.

Kell 12.40 – Riigikogu esimees Henn Põlluaas ning Riigikogu liikmed Enn Eesmaa ja Andres Sutt kohtuvad Ukraina presidendi Volodõmõr Zelenskõiga.

Kolmapäev, 27. november

Komisjoni istung

väliskomisjonis kell 9.45 – arengutest Gruusias, kutsutud Eesti suursaadik Gruusias Kai Kaarelson (videokonverents); Eesti seisukohtadest 3.–4. detsembril Londonis toimuval NATO riigipeade ja valitsusjuhtide kohtumisel, kutsutud peaminister Jüri Ratas.

Sündmus

Kell 14 – Riigikogu esimees Henn Põlluaas ning Riigikogu liikmed Annely Akkermann ja Andrei Korobeinik kohtuvad Kanada kindralkuberneri Julie Payettega.

Neljapäev, 28. november

Kell 12.30 – Riigikogu aseesimees Siim Kallas osaleb Rail Baltica nurgakivi asetamisel (Saustinõmme maanteeviadukt).

Reede, 29. november

Komisjoni istung

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohtadest 2.–4. detsembril toimuval Euroopa Liidu transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu istungil, kutsutud majandus- ja taristuminister Taavi Aas; Eesti seisukohtadest 2.–3. detsembril toimuval Euroopa Liidu justiits- ja siseasjade nõukogu istungil, kutsutud justiitsminister Raivo Aeg ja siseminister Mart Helme; Eesti seisukohtadest 4. detsembril toimuval eurorühma kohtumisel ja 5. detsembril toimuval Euroopa Liidu majandus- ja rahandusnõukogu istungil (ECOFIN), kutsutud rahandusminister Martin Helme.

Välislähetused

21.–25. november
Riigikogu liige Igor Kravtšenko kohtub Minskis Valgevene parlamendi esindajate ja kohalike ettevõtjatega.

25.–27. november
Riigikaitsekomisjoni esimees Andres Metsoja, aseesimees Kalle Laanet ning komisjoni liikmed Jaak Juske, Johannes Kert, Leo Kunnas ja Madis Milling on visiidil Eesti esindustesse EL-i ja NATO juures Brüsselis ning NATO peakorterisse Monsis Belgias.

25.–28. november
Majanduskomisjoni esimees Sven Sester osaleb digitehnoloogia teemalisel konverentsil „United Nations XIV Internet Governance Forum“ Berliinis Saksamaal.

27.–29. november
Väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa, aseesimees Marko Mihkelson ning komisjoni liikmed Ruuben Kaalep, Keit Pentus-Rosimannus ja Raivo Tamm on visiidil Pariisis Prantsusmaal.

27.–29. november
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni liige Indrek Saar osaleb ENPA büroo ja alalise komisjoni kohtumistel Strasbourgis Prantsusmaal.

28.–30. november
Riigikogu esimees Henn Põlluaas (28.–29.11), Balti Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Aadu Must ning delegatsiooni liikmed Urmas Espenberg, Helle-Moonika Helme, Marek Jürgenson (28.–29.11), Signe Kivi, Kalvi Kõva, Helmen Kütt, Erki Savisaar, Sven Sester ja Urve Tiidus osalevad 25. Balti Nõukogu ja 38. Balti Assamblee istungjärgu töös ning Riigikogu esimees ka Balti riikide parlamentide esimeeste kohtumisel Riias Lätis.

28. november – 1. detsember
Eesti-Aserbaidžaani parlamendirühma liige Kalle Laanet kohtub Aserbaidžaani-Eesti parlamendi töörühmaga Bakuus Aserbaidžaanis.

1.–3. detsember
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Anneli Ott, aseesimees Riina Sikkut ning liikmed Tarmo Kruusimäe ja Oudekki Loone osalevad COSACi täiskogu istungil Helsingis Soomes.

Riigikogu pressiteenistus
Veiko Pesur
tel 631 6353, 55 590 595
e-post [email protected]
päringud [email protected]

Tagasiside