Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

 

Reede, 24. jaanuar

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohad 27. jaanuaril toimuval eurorühma kohtumisel ja 28. jaanuaril toimuval majandus- ja rahandusküsimuste nõukogu (ECOFIN) istungil, kutsutud rahandusminister Jürgen Ligi; arengud Maailma Kaubandusorganisatsioonis (WTO): Bali kokkulepe, kutsutud välisministeeriumi ja põllumajandusministeeriumi esindajad; seisukoha andmine Euroopa Komisjoni teatisele, mis käsitleb raskustes olevate mittefinantsettevõtete päästmist ja ümberkorraldamist, kutsutud rahandusministeeriumi esindaja.

Sündmused

Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on ringsõidul Läänemaal. Ratas annab ühiskonnaõpetuse tunde Lihula Gümnaasiumis 11. ja 12. klassi õpilastele ning Oru Kooli 8. ja 9. klassi õpilastele. Samuti külastab Martna Päevakeskust ja kohtub Lääne-Nigula omavalitsusjuhtidega.

Riigikogu aseesimees Laine Randjärv on töövisiidil Pärnumaal. Randjärv annab loengu 8. ja 9. klasside õpilastele Paikuse Põhikoolis, kohtub kooli juhtkonnaga ja teeb ringkäigu Paikuse Huvikoolis. Seejärel peab loengu Audru Keskkoolis ja kohtub kooli juhtkonnaga.

 

Välislähetused

25. – 31. jaanuar
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni juht Andres Herkel ning liikmed Margus Hanson, Mailis Reps, Indrek Saar (26.-30.01) ja Ester Tuiksoo (26.-31.01) osalevad ENPA 2014. aasta I istungjärgu I osaistungi töös.

26. – 27. jaanuar
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Arto Aas osaleb rahvusparlamentide EL-i asjade komisjonide esimeeste kohtumisel (COSAC) Ateenas.

26. – 27. jaanuar
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson kohtub Kiievis Ukraina analüütikute ja erinevate poliitiliste esindajatega.

 

Tagasiside