Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Teisipäev, 3. jaanuar

Kell 9.30 – Riigikogu aseesimees Enn Eesmaa on väljasõidul Läänemaal. Ta külastab Lääne maavalitsust ning kohtub maavanema Neeme Suurega. Koos maavanemaga võtab Eesmaa osa ka Vabadussõja relvarahu aastapäeva tseremooniast (kell 10.30), kus ta peab lühikese kõne sõjas võidelnute auks ja asetab mälestussambale pärja.

Päeva teises pooles toimub kohtumine kõigi Lääne maakonna vallavanemate ja vallavolikogude esimeestega, sealhulgas Haapsalu linnapea ja linnavolikogu esimehega. Eraldi külastatakse Lääne- Nigula valda, kus koos vallavanema Mikk Lõhmusega kohtutakse ka Cipax Eesti AS ettevõtet ja selle tegevjuhi Kaido Sassega. Aseesimees osaleb ka ringsõidul erinevates Haapsalu riigiasutustes. Nii külastatakse Keskkonnaameti Lääne Regiooni Haapsalu kontorit ja kohtutakse Haapsalu KEK juhtidega.

Kell 13 – väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson kohtub Suurbritannia ja Põhja-Iirimaa Ühendkuningriigi suursaadiku Theresa Bubbeariga (ruum L253).

Välislähetused

21. detsember 2016 – 4. jaanuar 2017
Riigikaitsekomisjoni liige Oudekki Loone tutvub Etioopias ja Somaalias julgeolekuolukorraga, Somaalia administratsiooniga ning kohtub Etioopia ja Somaalia esindajatega.

4. – 7. jaanuar
Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson on töövisiidil Londonis, kus ta kohtub Briti parlamendi alamkoja riigikaitsekomisjoni esimehe Julian Lewise, Euroopa Välissuhete Nõukogu (European Council on Foreign Relations) esindajatega, mõttekoja Chatham House analüütiku Keir Gilesi ning Eesti suursaadikuga Londonis Lauri Bambusega.

8. – 14. jaanuar
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsioonijuht Marianne Mikko osaleb ENPA Türgi seire raportöörina infokogumismissioonil Ankaras ja Istanbulis Türgis.

Riigikogu pressiteenistus
Kati Varblane
T: 631 6353, 516 9152
[email protected]
Päringud: [email protected]

 

Tagasiside