Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 15 – Riigikogu erakorraline istungjärk

Kavas on riigi 2009. aasta teise lisaeelarve seadusega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse rakendamise seaduse eelnõu (556 SE) teine lugemine. Eelnõu eesmärk on rakendussätete kaudu pehmendada käibemaksumäära tõstmise lühikesest etteteatamisajast ettevõtjatele tulenevaid mõjusid.
 
Kui istungjärgu päevakorras oleva eelnõu teine lugemine lõpetatakse, toimub tund aega pärast esimese istungjärgu lõppu ka teine erakorraline istungjärk nimetatud eelnõu (556 SE) kolmandaks lugemiseks.
 
Kohtumised, konverentsid

Kell 12 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub õiguskantsler Indrek Tederiga.
 
* Riigikogu Balti Assamblee Eesti delegatsiooni juht Trivimi Velliste, asejuht Mailis Reps ning liikmed Tatjana Muravjova ja Mart Jüssi osalevad (29.08-2.09) Taanis Kopenhaagenis ja Nyborgis Läänemeremaade 18. parlamentaarsel konverentsil. Lahatakse koostööd Läänemere piirkonnas, merenduse julgeolekut ning uusi julgeolekuohte.
 
 * Riigikogu kultuurikomisjoni esimees Peeter Kreitzberg (30.08 – 6.09) ja Riigikogu liige Imre Sooäär (29.08-8.09) osalevad Hiinas Changshunis 5. Rahvusvahelisel kõrgemate juhtide, omavalitsustegelaste ja poliitikute tippkohtumisel. Samuti võetakse osa allhanketeemalisest konverentsist Nanjingis ning kohtutakse Ülehiinalise Rahvaesindajate Kogu liikmetega Pekingis.
Riigikogu pressitalitus
 
 
Tagasiside