Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – EL asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 22. aprillil 2013 toimuval EL põllumajanduse ja kalanduse nõukogu istungil. Kutsutud põllumajandusministeeriumi eurokoordinatsiooni osakonna juhataja kt Madis Pärtel ja keskkonnaministeeriumi kalavarude osakonna juhataja Kaire Märtin.

2. Eesti seisukohad 22.-24. aprillil 2013 toimuval mitteametlikul EL keskkonna- ja energeetikaministrite kohtumisel. Kutsutud: majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts ja keskkonnaministeeriumi asekantsler Meelis Münt.

3. Seisukohta andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõule töötajate liikuvuse parandamiseks vastuvõetavate miinimumnõuete kohta täiendavate pensioniõiguste omandamise ja säilitamise parandamise teel. Kutsutud: rahandusministeeriumi kindlustuspoliitika osakonna nõunik Kertu Fedotov.

4. Eesti seisukohad 22. aprillil 2013 toimuval välisasjade nõukogu istungil (sh kaitseministrite kohtumine) ja 23. aprillil 2013 toimuval EL üldasjade nõukogu istungil. Kutsutud välisminister Urmas Paet.

5. Informatsioon ja seisukohad Iirimaa finantsabiprogrammi 9. ülevaatuse ja vastastikuse mõistmise memorandumi muudatuste kohta. Kutsutud: rahandusministeeriumi esindaja.

Üritused, kohtumised

Kell 9 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv kohtub Euroopa Elamuorganisatsioonide Ühenduse CECODHAS Housing Europe presidendi Kurt Eliassoni ja Eesti Korteriühistute Liidu esindajatega.

* Balti Assamblee Eesti delegatsiooni liikmed Sven Sester ja Vladimir Velman (18.04-19.04) ning Riigikogu õiguskomisjoni aseesimees Kalle Laanet (17.04-19.04) osalevad Vilniuses Balti Assamblee õigus- ja julgeolekukomitee korraldataval organiseeritud kuritegevuse vastase võitluse teemalisel seminaril.

* Riigikogu riigikaitsekomisjoni esimees Mati Raidma, aseesimees Aivar Riisalu ning liikmed Marianne Mikko ja Ülo Tulik osalevad (18.04-19.04) Riias Balti riikide, Põhjamaade ja Poola parlamentide kaitsekomisjonide julgeoleku ja kaitse aastafoorumil.

* Riigikogu liige Indrek Saar osaleb (18.04-20.04) Hispaanias Madridis Euroopa sotsiaaldemokraatide peasekretäride konverentsil.

* Balti Assamblee Eesti delegatsiooni aseesimees Aadu Must osaleb (17.04-19.04) Riias kohtumistel Balti Assamblee Läti delegatsiooniga ja Balti Assamblee ning Balti Ministrite Nõukogu sekretariaadiga. Muuhulgas on arutusel Eesti BA eesistumisega seotud küsimused, koostöö innovatsiooni, ühise teadustegevuse arengu, tehnoloogia ning infrastruktuuri valdkonnas.

* Riigikogu aseesimees Jüri Ratas osaleb (16.04-21.04) Genfis 7. Euroopa kestlike linnade konverentsil „Roheline ja sotsiaalselt vastutustundlik majandus: kriisiaegade lahendus“.

Riigikogu pressitalitus
 

 

  

Tagasiside