Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjoni ja rahanduskomisjoni ühisistung

1. Ülevaade EL eelarve reformist ja tulevane finantsperspektiiv.

2. Läänemere strateegia rahastamine järgmises finantsperspektiivis.
Kutsutud rahandusministeeriumi riigirahanduse ja strateegia osakonna juhataja kt Urmas Koidu ja EL vahendite ja regionaalpoliitika nõunik EV alalises esinduses EL juures Brüsselis Kadri Uustal.
3. Eurole üleminek, hetkeseis. Kutsutud rahandusministeeriumi Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna nõunik Pille Pruunsild.

V
isiidid ja foorumid
* Riigikogu delegatsioon eesotsas Riigikogu esimehe Ene Ergmaga viibib (2.04-10.04) ametlikul visiidil Indias. Riigikogu delegatsiooni kuuluvad veel keskkonnakomisjoni esimees Mart Jüssi, väliskomisjoni aseesimees Enn Eesmaa ning Riigikogu liikmed Peeter Tulviste ja Raivo Järvi, samuti osaleb visiidil Riigikogu Kantselei direktor Heiki Sibul. Delegatsiooniga koos on Indias ka Eesti äridelegatsioon. Visiidi kavas on kohtumised India riigi- ja parlamendijuhtidega, kus arutatakse mitmepoolseid, sealhulgas Euroopa Liidu ja India kontakte, samuti Eesti ja India kahepoolseid suhteid. 
* Riigikogu liige Vladimir Velman osaleb (7.04 -10.04) Venemaal Moskvas rahvusvahelisel konverentsil „Võit fašismi üle 1945. aastal: selle tähendus SRÜ rahvastele ja maailmale”. Konverentsi korraldab Venemaa Haridus- ja Teadusministeerium koostöös Venemaa Teaduste Akadeemia ning SRÜ Valitsustevahelise Haridus-, Teadus- ja Kultuurikoostöö Fondiga
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside