Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 11.-12. oktoobril 2010 toimuval Euroopa Liidu konkurentsivõime nõukogu istungil. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts ning haridus- ja teadusministeeriumi teadusosakonna peaekspert Ene Kadastik.
 
2. Eesti seisukohad 15. oktoobril 2010 toimuval Euroopa Liidu transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu istungil. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.
 
3. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõule, milles käsitletakse õigust saada kriminaalmenetluses teavet (COM(2010)392). Kutsutud justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna karistusõiguse ja menetluse talituse nõunik Markko Künnapu.

Kell 11.30
- EL asjade komisjon kohtub Islandi välisministri Össur Skarpheðinsson’iga.
* OSCE Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni juht Paul-Eerik Rummo ning liikmed Mart Nutt ja Toivo Tootsen osalevad (kuni 12.10) Itaalias Palermos OSCE Parlamentaarse Assamblee sügisistungil, kus tulevad arutusele illegaalse inimkaubanduse, relvakaubanduse ja narkokaubanduse vastane võitlus; terrorismiga seonduvalt konfliktide ennetamine, kriisijuhtimine ja varajane hoiatamine; migratsiooni- ja julgeolekuküsimused; OSCE Vahemere dimensioon ja olukord Lähis-Idas.
 
* Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti  delegatsiooni juht Andres Herkel ja delegatsiooni liige Aleksei Lotman osalevad (kuni 8.10) Prantsusmaal Strasbourgis ENPA 2010. aasta istungjärgu sügisistungil. Ühe teemana on reedesel istungil kõne all Balti mere piirkonna sotsiaalmajandusliku potentsiaali edendamine, milles keskkonna-, põllumajanduse- ja regionaalasjade komisjoni esindajana peab ettekande ka Aleksei Lotman.
Riigikogu pressitalitus
 
 
Tagasiside