Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 11erakondade rahastamise järelevalve komisjon

Toimub komisjoni esimene koosolek. Päevakorras on komisjoni esimehe ja aseesimehe valimine; komisjoni töökorra projekti läbivaatamine ja kinnitamine; komisjoni veebilehe pakkumiste tutvustus ja parima pakkujaga hankelepingu sõlmimise ettepaneku läbivaatamine ning komisjoni edasise töö kavandamine. Komisjoni liikmeks on esitatud Taavi Aas, Meelis Atonen, Toomas Mattson, Ardo Ojasalu, Tiit Riisalo, Kaarel Tarand ja Anu Toots.

Üritused, kohtumised
 
Kell 10.30 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Sloveenia presidendi Danilo Türk’iga. Kohtumisest võtab osa ka väliskomisjoni aseesimees Enn Eesmaa.
 
Kell 14 – Riigikogu esimees Ene Ergma ja aseesimees Laine Randjärv osalevad AHHAA keskuse uue maja avamisel (Tartu, Sadama 1).
 
Kell 15 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas kohtub Jaapani asevälisministri Yutaka Banno ja teda saatva delegatsiooniga.
* Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson osaleb (5.05-6.05) Ungaris Budapestis Euroopa Liidu liikmesriikide parlamentide väliskomisjonide esimeeste kohtumisel. Arutusel on välispoliitika prioriteedid Ungari eestistumise ajal, Horvaatia liitumisläbirääkimistega seonduv ning Euroopa Liidu naabruspoliitika.  
Riigikogu pressitalitus
Tagasiside