Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjon

 

1. Eesti seisukohad 7.-8. mail toimuval põllumajanduse ja kalanduse nõukogu kohtumisel. Kutsutud põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder ja keskkonnaminister Jaanus Tamkivi.

2. Eesti seisukohad 8. mail toimuval majandus- ja rahandusministrite nõukogu (ECOFIN) kohtumisel. Kutsutud rahandusminister Ivari Padar.

Kohtumised, üritused

Kell 9 – Riigikaitsekomisjoni esimees Mati Raidma kohtub George C. Marshalli Keskuse direktori John Rose’iga.

Kell 10.30 –  Mati Raidma kohtub Makedoonia ajutise asjuri Nenad Kolev´iga.  

Kell 11Ene Ergma osaleb metsaistutustalgutel Raplamaal Purilas.

Kell 15Ene Ergma osaleb mõttetalgutel Palamusel O. Lutsu Kihelkonnamuuseumis.

* Õiguskomisjoni liige Tiina Oraste osaleb (kuni 04.05) Brüsselis Euroopa Parlamendis toimuval õiguskomisjonide esindajate kohtumisel. Arutusel EL õiguse ülevõtmine ja kohaldamine.

* Parlamentidevahelise Liidu (IPU) Eesti rühma liikmed Enn Eesmaa ja Raivo Järvi ning Riigikogu Kantselei direktor Heiki Sibul osalevad (kuni 06.05) Indoneesias Nusa Duas (Bali) IPU 116. assambleel. Arutusele tulevad teemad, mis käsitlevad usuliste kogukondade ja veendumuste vahelise rahumeelse kooseksisteerimise ning austuse tagamist globaliseerunud maailmas, töökohtade loomist ning tööhõive kindlust üleilmastumise ajastul ning mitmekesisuse ja võrdsete õiguste edendamist universaalsete demokraatlike aluste ja valimisstandardite kaudu.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside