Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – EL asjade komisjon
1. Eesti seisukohad 3. oktoobril 2011 toimuval EL tööhõive, sotsiaalpoliitika, tervise- ja tarbijakaitsenõukogu (EPSCO) istungil. Kutsutud sotsiaalminister Hanno Pevkur ja sotsiaalministeeriumi tööturu osakonna Euroopa Sotsiaalfondi (ESF) talituse nõunik Kristi Suur.
2. Eesti seisukohad 3.-4. oktoobril 2011 toimuval eurogrupi kohtumisel ning majandus- ja rahandusküsimuste nõukogu (ECOFIN) istungil. Kutsutud rahandusminister Jürgen Ligi.
3. Eesti seisukohad 6. oktoobril 2011 toimuval EL transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu istungil. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.
4. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõule, millega kehtestatakse kuriteoohvrite õiguste ning neile pakutava toe ja kaitse miinimumnõuded (COM(2011)275). Kutsutud justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna karistusõiguse ja menetluse talituse nõunik Kristiina Aavik.

Üritused, konverentsid, foorumid
 
Kell 12 – Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Eesti Maaülikooli aastapäeva pidulikul aktusel (Maaülikoolis).
 
* Riigikogu aseesimees Laine Randjärv külastab Sillamäe sadamat ja Narva-Jõesuu muusikakooli.
 
* Riigikogu liige Tõnis Kõiv osaleb (29.09-1.10) Luksemburgis Balti Assamblee, Põhjamaade Nõukogu ja Beneluxi parlamendi ühisel metsandus- ja kliimakonverentsil.
 
* Riigikogu majanduskomisjoni aseesimees Urve Palo osaleb (29.09-1.10) Stockholmis Taastuvenergia allikate teemalisel foorumil.
 
* Riigikogu liige Aivar Kokk osaleb (28.09-30.09) Madridis Navarra Ülikooli Ärikooli rahvusvahelisel avaliku sektori ja eraettevõtluse koostöö teemalisel seminaril.
Riigikogu pressitalitus
 
 
Tagasiside