Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 12 – Riigikogu riigikaitsekomisjoni liige viitseadmiral Tarmo Kõuts osaleb riigikaitsekomisjoni esindajana Kaitseväe Peastaabis toimuval Kaitseväe Peastaabi aastapäeva ja peastaabile lipu annetamise tseremoonial.
 
* Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on ringsõidul Raplamaal. Külastatakse Raplamaa omavalitsusi ning tutvutakse kohaliku eluoluga.
 
* Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb (28.10-30.10) Stockholmis Rootsi Kuningliku Inseneriteaduste Akadeemia 91. aastaistungil ja kuninglikul tehnoloogiafoorumil, kus ta esineb ettekandega. Seekordne tehnoloogiafoorum keskendub innovaatilisele info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (ICT) võrgustikule Läänemere regioonis. Käsitlust leiavad sellised teemad nagu ICT ja uus meedia, ICT ning demokraatia, seadusandlus ja regulatsioon, ICT ja innovatsioon ning Läänemere piirkonna info- ja kommunikatsioonitehnoloogia arengu tulevikuväljavaated.
* Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Maret Merisaar osaleb (28.10-29.10) Brüsselis Euroopa Rohelise Raamatu pensionide teemalisel konverentsil.
* Riigikogu Lääne-Euroopa Liidu Assamblee Eesti delegatsiooni liige Kalev Kallo osaleb (27.10-29.10) Peterburis rahvusvahelisel parlamentaarsel konverentsil „OSCE ja SRÜ, uued võimalused ja perspektiivid”.

*
NATO Parlamentaarse Assamblee (PA) Eesti delegatsiooni juht Mati Raidma osaleb (25.10-29.10) Türgis Istanbulis ja Ankaras NATO PA atlandiülese kaitse- ja julgeolekukoostöö allkomitee istungil.
Riigikogu pressitalitus
Tagasiside