Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjoni ja rahanduskomisjoni ühisistung

Arutelu all on Eesti ettevalmistused eurole üleminekuks. Istungil osalevad teiste hulgas rahandusminister Jürgen Ligi, rahandusministeeriumi arenduse ja Euroopa Liidu ja välissuhete asekantsleri kt Tanel Ross, Eesti Panga president Andres Lipstok, välisministeeriumi Euroopa Liidu osakonna COREPER II koordinatsioonibüroo direktor Aune Kotli ja peaministri majandusnõunik Aare Järvan. (Konverentsisaal.)

Üritused, konverentsid, assambleed

Kell 11 – Riigikogu aseesimees Keit Pentus tervitab Riigikogu istungisaalis toimuvat ELO Noorteparlamenti. Tänavuse istungi teema on “Noorte kasvamine täisväärtuslikuks kodanikuks”.

Kell 13
– Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb haridus- ja teadusministeeriumi meetme „Teadusaparatuuri ja seadmete kaasajastamine“ alameetme „Teadus- ja arendusasutuste teadusaparatuuri ja seadmete kaasajastamine“ hindamiskomisjoni briifingul SA Archimedes ruumides (Tartu, Väike-Turu 8.)
 * Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on Läänemaa ringreisil. Külastatakse kohalikke omavalitsusi ja ettevõtteid.
* Riigikogu liige Toomas Trapido osaleb (29.01-6.02) Washingtonis 58. rahvuslikul palvus-hommikusöögil, millele on kutsutud enam kui 160 riigi esindajad.
* Riigieelarve kontrolli erikomisjoni esimees Toomas Varek, aseesimees Tõnis Kõiv ja komisjoni liige Hannes Rumm osalevad (28.01-30.01) Haagis konverentsil „Euroopa Liidu vahendite kasutamise vastutuse parandamine EL liikmesriikides“.
 * Riigikogu ENPA delegatsiooni juht Andres Herkel ning asendusliikmed Indrek Saar (24.01- 29.01) ja Aleksei Lotman (24.01.-29.01) osalevad Strasbourgis ENPA 2010. aasta istungjärgu töös.

*
Riigikogu NATO PA delegatsiooni liige Sven Mikser osaleb (23.01-30.01) Ameerika Ühendriikides Washingtonis ja Tampas NATO PA kaitse- ja julgeolekukomitee töös.
Riigikogu pressitalitus
 
 
 
Tagasiside