Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kohtumised:

Kell 10 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas kohtub Eesti NATO Ühingu korraldatava noortefoorumi „Hea kodanik“ raames foorumist osavõtjatega Ida-Virumaalt, Läänemaalt ja Harjumaalt (Riigikogu konverentsisaalis).
 
Välislähetused:
 
26. – 28. oktoobrini
 
Riigikogu julgeolekuasutuste järelevalve komisjoni aseesimees Heljo Pikhof ja liige Väino Linde osalevad Saksamaal Berliinis Euroopa Liidu liikmesriikide, Norra ja Šveitsi 7. luure- ja julgeolekuteenistuste järelevalve parlamendikomisjonide konverentsil. Kõne all on parlamendi ja avalikkuse informeerimise mehhanismid luure- ja julgeolekuteenistuste tegevusest.
 
27. – 28. oktoobrini
 
Riigikogu aseesimees Laine Randjärv osaleb Soomes Helsingis raamatumessil ja kohtumisel Soome parlamendi aseesimehe Anssi Joutselahti ning Soome-Eesti parlamendirühma liikmetega.
 
27. – 29. oktoobrini
 
Riigikogu liige Mihhail Stalnuhhin osaleb Venemaal Peterburis Vene-Balti Meediakeskuse korraldataval konverentsil „Kaasmaalaste Balti foorum“.
 
27. oktoobrist – 4. novembrini
 
Riigikogu liikmed Peeter Kreitzberg, Kalev Kallo, Maret Maripuu ja Sven Sester on Eesti-Hiina parlamendirühma visiidil Hiinas. Toimuvad kohtumised Ülehiinalises Rahvaesindajate Kogus ja Hiina Välissuhete Instituudis.
 
28. – 30. oktoobrini
 
Riigikogu keskkonnakomisjoni aseesimees Karel Rüütli osaleb Saksamaal Berliinis GLOBE Euroopa aastakonverentsil. Päevakorras on energiapoliitikaga seotud küsimused pärast Fukushima katastroofi, samuti Euroopa Liidu jätkusuutlikkusstrateegiad.
 
 
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside