Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – EL asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 28. jaanuaril 2013 toimuval EL põllumajanduse ja kalanduse nõukogu istungil. Seisukohti tutvustavad  põllumajandusministeeriumi toiduohutuse- ja kalanduspoliitika asekantsler Toomas Kevvai, põllumajandus- ja maaelupoliitika asekantsler Illar Lemetti ja keskkonnaministeeriumi kalavarude osakonna juhataja Kaire Märtin.

2. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõule, milles käsitletakse soolise tasakaalu parandamist börsil noteeritud äriühingute tegevjuhtkonda mittekuuluvate juhtorgani liikmete seas ja sellega seotud meetmeid (COM(2012)614). Kutsutud sotsiaalministeeriumi soolise võrdõiguslikkuse osakonna nõunik Käthlin Sander ja rahandusministeeriumi finantsturgude osakonna nõunik Valner Lille.

3. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruste eelnõudele meditsiiniseadmete ja in vitro diagnostikameditsiiniseadmete kohta (COM(2012)541,542). Kutsutud sotsiaalministeeriumi ravimiosakonna peaspetsialist Tairi Välinurm ja eurokoordinatsiooni ja välissuhete osakonna nõunik Nele Paluste.

Kohtumised, üritused

Kell 14.30 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv kohtub Armeenia asevälisministri Zohrad Mnatsakanianiga.

Kell 16Laine Randjärv osaleb akadeemik Mihhail Bronšteini juubeli tähistamise üritusel (Eesti Teaduste Akadeemia).

Kell 17 – riigikaitsekomisjoni ning Eesti Armeenia parlamendirühma esimees Mati Raidma kohtub Armeenia asevälisministri Zohrad Mnatsakanianiga.

* Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni juht Andres Herkel ning liikmed Margus Hanson ja Indrek Saar osalevad (19.01-25.01) Strasbourgis ENPA 2013. aasta istungjärgu I istungil.

* NATO Parlamentaarse Assamblee (PA) Eesti delegatsiooni juht Marko Mihkelson ning liige Sven Mikser osalevad (20.01-25.01) Kataris Dohas ja Bahreinis Manamas NATO PA kaitsekomitee üleatlandilise kaitse- ja julgeolekualase koostöö alamkomitee väljasõiduistungil.

* Vahemere Liidu Parlamentaarse Assamblee (PA) Eesti delegatsiooni juht Imre Sooäär osaleb (24. 01-26.01) Roomas majandus-, rahandus- ja sotsiaalkomitee istungil.

Riigikogu pressitalitus
 

 

 

Tagasiside