Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 11 – Euroopa Liidu asjade komisjon
 
1. Eesti seisukohad 25.-26. septembril toimuval konkurentsivõime ja kasvu nõukogu kohtumisel.
 
2. Seisukoha andmine Euroopa Komisjoni teatisele ning Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõule tarneahela turvalisuse tugevdamise kohta; raportöör Sven Sester.
 
Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar.
 
3. Eesti seisukohad 24.-26. septembril toimuval mitteametlikul põllumajanduse ja kalanduse nõukogu kohtumisel.
 
Kutsutud põllumajandusminister Ester Tuiksoo.
 
***

Mälestusjumalateenistus
 
Kell 15 – Riigikogu esimees Toomas Varek osaleb Eesti riigivanemate mälestusjumalateenistusel Piiskoplikus Toomkirikus (Toompeal).
 
Konverentsid
 
* Riigikogu liige Mart Laar osaleb (kuni 22.09) Saksamaal Berliinis Baltimaade ja Saksamaa vaheliste diplomaatiliste suhete taastamise 15. aastapäeva tähistamiseks korraldatud konverentsil.
 
* Riigikogu aseesimees Ene Ergma ning Lääne-Euroopa Liidu (WEU) Assamblee Eesti delegatsiooni liikmed Olav Aarna ja Marika Tuus osalevad (kuni 22.09) Prantsusmaal Pariisis ja Guajaana departemangus Kourous 8. Euroopa parlamentidevahelisel õhuruumi konverentsi raames toimuval kollokviumil „Õhuruum, kaitse ja Euroopa turvalisus”. Kollokviumil käsitletakse Euroopa õhuruumipoliitika erinevaid aspekte, tööstusliku ja tehnoloogilise suutlikkuse ning institutsionaalse ja rahvusvahelise koostöö küsimusi.
 
* Riigikogu rahanduskomisjoni aseesimees Vello Tafenau ja majanduskomisjoni liige Mati Kepp osalevad (kuni 22.09) Saksamaal Kielis Läänemere regiooni Euroopa merenduspoliitika konverentsil, kus käsitletakse nn Rohelisele Raamatule hinnangu andmisega seotud küsimusi, Läänemere regiooni eriolukorda ning tulevikuväljavaateid Euroopa Liidu merenduspoliitika kontekstis.
 
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside