Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 15.30Euroopa Liidu asjade komisjoni istung, arutusel on Eesti seisukohad 21. – 22. oktoobrini toimuval erakorralisel eurogrupi ja Euroopa Liidu majandus- ja rahandusministrite (ECOFIN) nõukogu istungil ning Eesti seisukohad 23. oktoobril toimuval Euroopa Ülemkogu istungil ja eurotsooni valitsusjuhtide kohtumisel, kutsutud peaminister Andrus Ansip.

Kohtumised ja üritused:
 
Eestis on visiidil Soome parlamendi spiiker Eero Heinäluoma.
 
Kell 10.30 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Eduskunta spiikri Eero Heinäluomaga.
 
Kell 11.30 – Riigikogu väliskomisjoni liige Sven Mikser kohtub Eero Heinäluomaga.
 
Kell 13.45 – Eduskunta esimees kohtub välisminister Urmas Paetiga.
 
*
 
Välislähetused:
 
17. – 22. oktoobrini
 
Riigikogu Eesti-Prantsusmaa parlamendirühma esimees Tõnis Lukas, aseesimees Heljo Pikhof ning liikmed Maret Maripuu, Ester Tuiksoo, Rait Maruste, Urve Palo ja Andres Herkel osalevad Prantsusmaa Rahvusassamblee kutsel parlamendirühma visiidil Prantsusmaal Pariisis.
 
19. – 21. oktoobrini
 
Riigikogu Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Taavi Rõivas ning rahanduskomisjoni esimees Sven Sester osalevad Belgias Brüsselis Euroopa Liidu mitmeaastase finantsraamistiku 2014 – 2020 Euroopa Parlamendi ja Euroopa Komisjoni osalusel toimuval kõrgetasemelisel konverentsil.
 
19. – 21. oktoobrini
 
Riigikogu väliskomisjoni liikmed Margus Hanson, Imre Sooäär ja Vladimir Velman, Euroopa Liidu asjade komisjoni liikmed Kalle Palling, Valdo Randpere ja Aivar Sõerd ning riigikaitsekomisjoni esimees Mati Raidma ning liikmed Ülo Tulik ja Marianne Mikko osalevad Belgias Brüsselis tutvumisvisiidil NATO peakorterisse ja Euroopa Liidu institutsioonidesse.
 
20. – 24. oktoobrini
 
Riigikogu liige Liisa-Ly Pakosta osaleb Rootsis Örebros Rootsi moderaatide kongressil.
 
20. – 24. oktoobrini
 
OSCE Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni juht Väino Linde osaleb Tuneesias OSCE PA delegatsiooni koosseisus vaatlejana Tuneesia parlamendivalimistel.
 
 
Riigikogu pressitalitus
Tagasiside