Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 27. novembril toimuval transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu kohtumisel. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.

2. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõule, millega muudetakse määrust, milles käsitletakse rändlust üldkasutatavates mobiiltelefonivõrkudes ühenduse piires, ning direktiivi elektrooniliste sidevõrkude ja -teenuste ühise reguleeriva raamistiku kohta (COM(2008) 580). Kutsutud majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi sideosakonna juhataja Tõnu Nirk.

3. EL asjade komisjoni delegatsiooni visiit Tšehhi Vabariiki Prahasse 11.-12. detsembril 2008.

Kohtumised, üritused, foorumid

Kell 12 – Lastekaitse Liidu poolt korraldataval traditsioonilisel noortefoorumil „101 last Toompeale” peab tervituskõne Riigikogu aseesimees Jüri Ratas.

Kell 14.45Jüri Ratas kohtub EBS gümnaasiumi õpilastega Riigikogus.

Kell 16Jüri Ratas peab tervituskõne Rahvusraamatukogu 90.aastapäeva tähistamisel.

* Riigikogu esimees Ene Ergma (21.11-23.11) ja Riigikogu Eesti-Ukraina parlamendirühma esimees Silver Meikar (21.-22.11) osalevad Kiievis Ukraina 1932-1933 aastate näljahäda Holodomori 75. aastapäevale pühendatud rahvusvahelisel foorumil „Ukraina mäletab – maailm tunnustab“ ning Holodomori ohvritele pühendatud mälestusüritustel.

* Riigikogu liikmed Aleksei Lotman, Toomas Trapido ja Marek Strandberg osalevad Helsingis kohtumisel Soome parlamendi roheliste fraktsiooni liikmetega.

* Riigikogu Parlamentidevahelise Liidu Eesti delegatsiooni esimees Ivi Eenmaa osaleb (18.11-24.11) New Yorgis IPU ja ÜRO ühisistungil ning kohtumistel New Yorgi Eesti Majas.

* Riigikogu liige Peeter Tulviste osaleb (kuni 29.11) Malis Tombouctous ja Lõuna Aafrika Vabariigis Kaplinnas Rahvusvahelise Akadeemikute Liidu (UAI) juhatuse väljasõiduistungil, UAI esindajana Rahvusvahelise Sotsiaalteaduste Nõukogu üldkoosolekul, sümpoosionil „Teadmine ja ühiskonna muutused: sotsiaalteadused ja humanitaarteadused Aafrikas“.           

* Riigikogu liige Maret Merisaar osaleb (19.11-22.11) Strasbourgis Euroopa Parlamendi ja rahvusparlamentide ühisistungil „Energeetika ja säästlik areng“ ning Euroopa Parlamendi Roheliste fraktsiooni kohtumisel rahvusparlamentide Roheliste partei saadikutega.

 * Riigikogu ENPA delegatsiooni asendusliige Indrek Saar (18.11-21.11) osaleb Pariisis ja Strasbourgis ENPA monitooringukomitee töös ning Europarlamendi ja Prantsusmaa parlamendi korraldatud konverentsil „Energia ja säästev areng”.

* Riigikogu liige Mart Jüssi osaleb (17.11-21.11) Pariisis rahvusvahelisel konverentsil „Biomitmekesisus ja tööstus“.

* Riigikogu liige Jüri Tamm osaleb (17.11-21.11) Monaco rahvuspüha raames toimuval majanduse ja välissuhete teemalisel foorumil.

Riigikogu pressitalitus

 

 

Tagasiside