Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Euroopa Liidu asjade komisjonis

1. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõule nende äriühingute aktsionäride hääleõiguse kasutamise kohta, mille registreeritud asukoht on liikmesriigis ja mille aktsiatega kaubeldakse reguleeritud turul, ning direktiivi 2004/109/EÜ muutmise kohta.

2. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõule, millega muudetakse direktiivi 2002/59/EÜ. Viimasega luuakse ühenduse laevaliikluse seire- ja teabesüsteem.

3. Eesti seisukohad 25. aprillil toimuval põllumajanduse ja kalanduse nõukogu kohtumisel (keskkonnaministeeriumi vastutusalas olevates punktides). Kutsutud keskkonnaministeeriumi abiminister Olavi Tammemäe.

4. Eesti seisukohad 25.-26. aprillil toimuval mitteametlikul töö-, sotsiaalpoliitika, tervishoiu ja tarbijakaitse nõukogu (EPSCO) kohtumisel. Kutsutud sotsiaalminister Jaak Aab.

5. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõule, millega muudetakse määrust (EÜ) nr 883/2004 ja määratakse kindlaks XI lisa sisu ning Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõule, milles sätestatakse määruse (EÜ) nr 883/2004 üksikasjalikud rakenduseeskirjad.

Üritused

Kell 9 – Riigikogu esimees Toomas Varek kohtub Põlva maavanema Urmas Klaasiga (Põlva maavalitsuses). Pärast kohtumist on Varek ringsõidul Põlvamaa valdades.

* Riigikaitsekomisjoni liikmed Tarmo Leinatamm ja Siiri Sisask osalevad (kuni 6.05) Saksamaal Garmisch – Partenkirchenis Marshalli Keskuse poolt korraldataval kursusel SES 06-3 „Võitlus terrorismi ideoloogilise toetuse vastu: võimalused ja piirangud ideede vastandamisel”.

Riigikogu pressitalitus

Ülo Mattheus, 631 6352

21. aprill 2006

Tagasiside