Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 9 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 9. detsembril 2011 toimuval Euroopa Ülemkogu istungil. Kutsutud peaminister Andrus Ansip.
2. Eesti seisukohad 5.-6. detsembril 2011 toimuval EL konkurentsivõime nõukogu istungil. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts ning haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo.
3. Seisukoha andmine EL Nõukogu direktiivi eelnõule, millega kehtestatakse põhilised ohutusnormid kaitseks ioniseeriva kiirgusega kokkupuutest tulenevate ohtude eest. Kutsutud keskkonnaministeeriumi kliima- ja kiirgusosakonna peaspetsialist Reelika Runnel.

Üritused, kohtumised
* Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Tartumaa Omavalitsuste Liidu omavalitsuste päeval.
* Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) Eesti delegatsiooni liige Indrek Saar osaleb Vilniuses ENPA kodukorra komitee istungil.
* OSCE Parlamentaarse Assamblee (PA) Eesti delegatsiooni juht Väino Linde (30.11 -5.12) ning liikmed Rait Maruste (30.12-5.12), Juku-Kalle Raid ja Jaak Allik (30.12-6.12) osalevad OSCE PA delegatsiooni koosseisus vaatlejatena Venemaal Riigiduuma valimistel Moskvas.
* Riigikogu väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson osaleb (29.11-3.12) Kanadas Torontos ja Ottawas Eesti, Läti ja Leedu parlamentide väliskomisjonide esimeeste visiidil, mille eesmärgiks on tähistada Balti riikide ja Kanada vaheliste diplomaatiliste suhete taasloomise 20. aastapäeva.
* Riigikogu liige Mihhail Stalnuhhin osaleb (1.12-6.12) organisatsiooni „Demokraatia ja Rahva Õiguste Eest“ kutsel vaatlejana Riigiduuma valimistel Venemaal Moskvas ja Peterburis.
* Riigikogu keskkonnakomisjoni liige Annely Akkermann osaleb (29.11-1.12) Brüsselis CPMR (Conference of Peripheral Maritime Regions), Baltic Masters II ja Europarlamendi mere ja rannikualade töörühma korraldataval mereohutuse teemalisel kohtumisel. Arutusel on merereostuse ja muude keskkonnakahjustustega seotud küsimused.
Riigikogu pressitalitus
 
 
Tagasiside