Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjoni ja väliskomisjoni ühisistung

1. Eesti seisukohad 22. – 23. veebruarini toimuval Euroopa Liidu üldasjade nõukogu ja välisasjade nõukogu istungil. Kutsutud välisminister Urmas Paet ja välisministeeriumi poliitikadirektori osakonna 1. büroo direktor Kristina Meius.
2. Eesti seisukohad 21. veebruaril 2010 toimuval Euroopa Liidu kaubandusministrite mitteametlikul kohtumisel. Kutsutud välisminister Urmas Paet ja välisministeeriumi välismajanduse ja arengukoostöö osakonna väliskaubanduse büroo direktori kt Marki Tihhonova-Kreek.

Seejärel Euroopa Liidu asjade komisjonis
3.  Eesti seisukohad 22. veebruaril toimuval Euroopa Liidu põllumajanduse ja kalanduse nõukogu kohtumisel, kutsutud põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder, põllumajandusministeeriumi põllumajandus- ja kaubanduspoliitika asekantsler Andres Oopkaup, toiduohutuse asekantsler Toivo Nõvandi ja Eurokoordinatsiooni büroo juhataja Kristina Uibopuu.

Üritused, koosolekud,
assambleed

Kell 9
– Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb haridus- ja teadusministeeriumi meetme „Teadus- ja arendusasutuste teadusaparatuuri ja seadmete kaasajastamine” hindamiskomisjoni koosolekul.

Kell 19
Ene Ergma osaleb Eesti Vabariigi 92. aastapäeva pidulikul vastuvõtul Jõgeva linnas (Jõgeva Kultuurikeskuses Aia tn 6).
* OSCE Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni juht Paul-Eerik Rummo (17.02-20.02) ning liikmed Mart Nutt ja Toivo Tootsen (17.02-21.02) osalevad Austrias Viinis OSCE PA talveistungil. Päevakorra kohaselt toimub ka debatt olukorrast Afganistanis. 
* Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) keskkonnakomitee esimees Aleksei Lotman osaleb (17.02-21.02) Bukarestis ENPA keskkonnakomitee väljasõiduistungil. Käsitletakse müra- ja valgussaaste probleeme, metsade jätkusuutlikkust, militaarjäätmete probleemi keskkonnas jpm.
 
* NATO Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni juht Mati Raidma osaleb (16.02-19.02) Pariisis NATO PA majandus- ja julgeolekukomitee ning OECD juhtkonna ühisistungil.
Riigikogu pressitalitus
 
 
 
Tagasiside