Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 21. – 22. septembrini toimuval justiits- ja siseküsimuste nõukogu kohtumisel, kutsutud siseminister Marko Pomerants.
 
2. Subsidiaarsuse kontroll: Euroopa Liidu raamotsuse eelnõu õiguse kohta suulisele ja kirjalikule tõlkele kriminaalmenetluses.
 
Kohtumised ja üritused

Kell 12 – Riigikogu väliskomisjoni esimees Sven Mikser kohtub Ameerika Ühendriikide saatkonna poliitika- ja majandusosakonna juhataja Marc Nordbergiga.
 
* Riigikogu esimees Ene Ergma on ringsõidul Lääne- Virumaal, kus ta kohtub Rakvere Ametikooli juhtkonnaga, peab astrofüüsika loengu Rakvere Ametikooli õpilastele, esineb loenguga Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolis, kus kohtub ka kooli rektoraadiga. Samuti külastatakse Tapa Väljaõppekeskust.
 
* Riigikogu aseesimehed Keit Pentus ja Jüri Ratas osalevad Tartu Ülikooli aulas toimuval konverentsil „20 aastat Eesti omavalitsuste ja nende ühistegevuse taastamisest; 5 aastat Euroopa Liidus”. Keit Pentus esineb seal ka avakõnega.
 
* Balti Assamblee Eesti delegatsiooni esimees Trivimi Velliste ja aseesimees Mailis Reps (17.09-18. 09) osalevad Leedus Vilniuses Balti Assamblee presiidiumi istungil ning teemakonverentsil “Vanad ohud ja uued väljakutsed riikidele ja ühiskondadele”.
 
Riigikogu pressitalitus
 
 
Tagasiside