Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjonis

1. Euroopa Liidu Läänemere strateegia ja tegevuskava: hetkeseis ja arengud. Kutsutud Läänemere piirkonna erivolitustega diplomaatiline esindaja Raul Mälk.

2. Seisukoha andmine: Eesti seisukohad Euroopa Liidu algatuste kohta, mis käsitlevad kollektiivse tegutsemise õiguse kasutamist asutamisvabaduse ja teenuste osutamise vabaduse kontekstis ning töötajate lähetamist seoses teenuste osutamisega. Kutsutud sotsiaalministeeriumi eksperdid. 

Üritused, kohtumised

Kell 12 – Riigikogu esimees Ene Ergma esineb kõnega Türi Lillelaada avamisel. 

Kell 19 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv on Eesti Kontserdi ja Vanemuise sümfooniaorkestri hooaja lõppkontserdil Vanemuise kontserdimajas. 

* Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on ringsõidul Lääne-Virumaal. Ratas annab ühiskonnaõpetuse tunni Kehra Gümnaasiumis ja Tapa Gümnaasiumis, kohtub Tapa päevakeskuse ja Rakvere Sotsiaalabikeskuse Eakate päevakeskuse personali ja külastajatega ning külastab AS-i Pihlakas. 

* Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni liige Mailis Reps osaleb (14.05-18.05) ENPA monitooringukomitee raportöörina Ukrainas Kiievis ja Harkivis info kogumise missioonil.

* Riigikogu väliskomisjoni liige Imre Sooäär osaleb (16.05-19.05) Budapestis Nyíregyháza Kolledži Ida- ja Kesk-Euroopa Uuringute Keskuse konverentsil „Balti riigid iseseisvuse teel“, kus ta esineb ka ettekandega. 

Riigikogu pressitalitus
 

 

 

Tagasiside