Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Euroopa Liidu asjade komisjonis

Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõule piiritusjookide määratlemise, kirjeldamise, esitlemise ja märgistamise kohta. Kutsutud põllumajandusminister Ester Tuiksoo.

Eesti seisukohad 20. veebruaril toimuval põllumajanduse ja kalanduse nõukogu kohtumisel. Kutsutud põllumajandusminister Ester Tuiksoo.

Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõule, mis käsitleb lepingulistele võlasuhetele kohaldatavat õigust (Rooma I). Kutsutud Justiitsministeeriumi õiguspoliitika osakonna eraõiguse talituse nõunik Kaisa Parkel.

Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõule, mis käsitleb lepinguvälistele kohustustele kohaldatavat õigust (Rooma II). Kutsutud: justiitsminister Rein Lang, justiitsministeeriumi õiguspoliitika osakonna eraõiguse talituse nõunik Kaisa Parkel.

Eesti seisukohad 20.-21. veebruaril toimuval justiits- ja siseküsimuste nõukogu kohtumisel. Kutsutud justiitsminister Rein Lang, siseminister Kalle Laanet.

Eesti seisukohad 23. veebruaril toimuval hariduse, noorsoo ja kultuurinõukogu kohtumisel. Kutsutud haridus- ja teadusminister Mailis Reps.

Üritused

Kell 12 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Tuneesia suursaadiku Chebaane Bechir`iga (RK esimehe külaliste toas).

Kell 16 – Ergma osaleb Kumu avatseremoonial (Weizenbergi 34/Valge 1).

Riigikogu pressitalitus

Ülo Mattheus, 631 6352

[email protected]

Tagasiside