Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 16. veebruaril toimuval haridus-, kultuuri- ja noorteministrite nõukogu kohtumisel. Kutsutud haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas.

2. Läänemere strateegia mitteametlik dokument ja Eesti projektide prioriteedid ning ülevaade Rostockis toimunud konverentsist. Kutsutud välisministeeriumi asekantsler Kaja Tael.

3. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõule tarbija õiguste kohta COM(2008)614). Kutsutud justiitsministeeriumi õiguspoliitika osakonna eraõiguse talituse nõunik Kaija Riismaa.

4. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõule, millega kehtestatakse raamistik intelligentsete transpordisüsteemide kasutuselevõtmiseks maanteetranspordis ja liideste jaoks teiste transpordiliikidega (COM(2008)887). Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi transpordi arengu talituse juhataja Toomas Haidak.

5. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõule, millega muudetakse Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi 98/8/EÜ, mis käsitleb biotsiidide turuleviimist, seoses teatavate tähtaegade pikendamisega (COM(2008)618). Kutsutud sotsiaalministeeriumi rahvaterviseosakonna peaspetsialist Leelo Männik ja eurokoordinatsiooni ja välissuhete osakonna peaspetsialist Nele Paluste.

Kohtumised ja üritused

Kell 16.50 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Eestisse visiidile saabuva Tadžikistani presidendi Emomalii Rahmon’iga.

* Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on ringsõidul Valgamaal.
 

* Riigikogu liige Peeter Tulviste osaleb (11.02-13.02) Pariisis Rahvusvahelise Teaduste Akadeemiate Liidu juhatuse koosolekul.

* Balti Assamblee (BA) Eesti delegatsiooni liikmed Ott Lumi ja Kalvi Kõva osalevad (12.02-13.02) Riias BA majandus-, sotsiaal- ja hariduskomisjoni ümarlaual tööjõuturu küsimustes.

Riigikogu pressitalitus

 

Tagasiside