Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 9. 30 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti eesmärgid Portugali eesistumisperioodiks ja hinnang Saksamaa eesistumisaegsete eesmärkide täitmisele. Kutsutud peaminister Andrus Ansip ja Riigikantselei Euroopa Liidu asjade direktor Gert Antsu.

2. Eesti seisukohad 16.-17. juulil toimuval põllumajanduse ja kalanduse nõukogu kohtumisel. Kutsutud põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder ja keskkonnaminister Jaanus Tamkivi

3. Eesti seisukohad 19.-21. juulil toimuval mitteametlikul konkurentsivõime- ja kasvu nõukogu kohtumisel. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts ja haridus- ja teadusministeeriumi Euroopa Liidu Infosekretariaadi juhataja Piret Sütt.

4. Seisukoha andmine Euroopa Komisjoni rohelisele raamatule “Jaefinantsteenused ühtsel turul” [KOM(2007)226]. Kutsutud rahandusministeeriumi finantspoliitika osakonna finantsturgude talituse juhataja Thomas Auväärt ja peaspetsialist Kristiina Kaljurand.

NATO Parlamentaarne Assamblee

* Riigikogu NATO PA Eesti delegatsiooni liikmed Sven Mikser ja Kadri Must osalevad (8.07-15.07) Washingtonis ja New Yorgis NATO PA poliitikakomitee üleatlantilise allkomitee töös.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside