Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 14.-15. veebruaril 2011 toimuval Euroopa Liidu majandus- ja rahandusküsimuste nõukogu istungil. Kutsutud rahandusministeeriumi Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna nõunik Andres Kuningas.
2. Seisukoha andmine Euroopa Komisjoni rohelisele raamatule, mis käsitleb e-riigihangete laiemat kasutuselevõttu Euroopa Liidus (COM(2010)571).
Kutsutud rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna juhataja Agris Peedu ja riigihangete ja riigiabi osakonna nõunik Maarika Tork.
3. Eesti seisukohad 14. veebruaril 2011 toimuval Euroopa Liidu hariduse-, noorte- ja kultuurinõukogu istungil (haridus- ja noorte teemad). Kutsutud haridus- ja teadusministri nõunik Toomas Liivamägi.
4. Seisukoha andmine: Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõu kohtualluvuse ning kohtuotsuste tunnustamise ja täitmise kohta tsiviil- ja kaubandusasjades (COM(2010)748). Kutsutud justiitsministeeriumi õiguspoliitika osakonna eraõiguse talituse nõunik Karin Rammo

Kell 9 – Balti Assamblee ümarlaud
Balti Assamblee ümarlaud toimub teemal „Piirkonna arenguvõime: inimkapital ja teadmistepõhine majandus”, mille avab Balti Assamblee Eesti delegatsiooni juht Trivimi Velliste. Ümarlaua töö toimub kahes paneelis: 1) innovatiivse ettevõtluse arendamine ning 2) teadustöö ja ettevõtluse suhe regionaalses perspektiivis. Ettekannete ja sõnavõttudega esinevad mitmed Balti riikide teadlased ja majanduseksperdid (Riigikogu konverentsisaalis).

Muud üritused, kohtumised

Kell 11.30
– Riigikogu aseesimees Keit Pentus kohtub Nõmme Vanameeste klubiga. Reedel kohtub Pentus veel Pirita sotsiaalkeskuse liikmete, mittetulundusühinguga Puruvanakesed ning huvialaklubi Raavis liikmetega.

Kell 11.45
– Riigikogu aseesimees Jüri Ratas kohtub Riigikogu hoones Tallinna Ülikooli riigiteaduste magistrantidega.

Kell 12
– Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Tartu haridusmessi „Intellektika“ avamisel (Tartu Näituste messikeskuses).
 
Kell 15.30Jüri Ratas osaleb Eesti Pensionäride Ühenduste Liidu korraldataval avalikul arutelul „Pensionireformi perspektiivid lähiaastate“ (Rahvusraamatukogus).

Kell 16
Keit Pentus osaleb Heljo Männi 85. juubeli tähistamise üritusel  Apollo raamatupoes Solarise keskuses.
 
Kell 17.30Ene Ergma kohtub Mustvee inimestega Mustvee töötute keskuses.
* Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Marko Mihkelson osaleb (10.02-11.02) Ungaris Budapestis COSACi esimeeste kohtumisel. Arutusel on prioriteedid Ungari Euroopa Liidu eesistumisperioodil.
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside