Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – EL asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 14. mail 2012 toimuval Euroopa Liidu välisasjade nõukogu istungil. Kutsutud välisminister Urmas Paet.

2. Eesti seisukohad 14.-15. mail 2012 toimuval Euroopa Liidu põllumajanduse ja kalanduse nõukogu istungil.  Kutsutud: keskkonnaminister Keit Pentus, põllumajandusministeeriumi asekantsler Toomas Kevvai ja eurokoordinatsiooni büroo juhataja Jaanus Heinsar.

3. Seisukoha andmine Euroopa Liidu 2014-2020 finantsraamistiku välistegevuse instrumentide eelnõude kohta. Kutsutud välisministeeriumi Euroopa Liidu ja Atlandiülese koostöö osakonna nõunik Aune Kotli.

4. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu otsuse eelnõule maakasutuse, maakasutuse muutuse ja metsandusega seotud tegevusest tuleneva kasvuhoonegaaside heite ja sidumise arvestuseeskirjade ja tegevuskavade kohta (COM(2012)93,94). Kutsutud keskkonnaministeeriumi kliima- ja kiirgusosakonna nõunik Karin Radiko.

5. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi eelnõule kriminaaltulu arestimise ja konfiskeerimise kohta Euroopa Liidus (COM(2012)85). Kutsutud justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna karistusõiguse ja menetluse talituse nõunik Marju Agarmaa.

6. Eesti seisukohad 14. mail 2012 toimuval eurogrupi kohtumisel ja 15. mail 2012 toimuval Euroopa Liidu majandus- ja rahandusküsimuste nõukogu (ECOFIN) istungil. Kutsutud rahandusminister Jürgen Ligi.

 Üritused, kohtumised

* Riigikogu aseesimees Jüri Ratas ja Riigikogu Kantselei võtavad osa traditsioonilisest metsaistutamise päevast Aegviidu metskonnas.

Kell 14 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv osaleb Eino Tambergi raamatu “Peeglitrikid” esitlusel.

Kell 19 – Laine Randjärv osaleb Lennusadama ja ekspositsiooni “Meretäis põnevust” pidulikul avamisel.

* Riigikogu esimees Ene Ergma, Balti Assamblee Eesti delegatsiooni asejuht Aadu Must ning liikmed Andre Sepp ja Vladimir Velman osalevad (10.05-12.05) Leedus Palangas Balti Assamblee parlamentaarsel seminaril „Balti riikide hääl Euroopa Liidus: kas piisavalt tugev?“ Ene Ergma võtab osa ka Eesti, Läti ja Leedu parlamentide esimeeste kohtumisest.

* OSCE Parlamentaarse Assamblee (PA) Eesti delegatsiooni juht Väino Linde ja delegatsiooni liige Jaak Allik osalevad (11.05-15.05) Gruusias OSCE PA kevadisel majandusliku koostöö ja stabiilsuse edendamise teemalisel majanduskonverentsil.

Riigikogu pressitalitus
 

 

 

Tagasiside