Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Komisjonides

Euroopa Liidu asjade komisjonis (kell 9.30)

1. Seisukoha andmine: Kliimaküsimuste ja taastuvenergia meetmepakett. Kutsutud keskkonnaministeeriumi keskkonnakorralduse- ja tehnoloogia osakonna välisõhu ja kiirgusohutuse büroo spetsialist Karin Radiko, majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi energeetikaosakonna juhataja asetäitja Ando Möldre ja säästva energia talituse juhataja Madis Laaniste.

Euroopa Liidu asjade komisjoni ja väliskomisjoni ühisistung (kell 10)
 

1. Eesti seisukohad 13.-14. oktoobrini toimuval üldasjade ja välissuhete nõukogu kohtumisel, kutsutud välisminister Urmas Paet.

2. Eesti seisukohad 15. – 16. oktoobrini toimuval Euroopa Ülemkogu kohtumisel, kutsutud peaminister Andrus Ansip.

Riigikaitsekomisjonis (kell 11) – väljasõiduistung Pärnus, kus tutvutakse Lääne Kaitseringkonna tegevuse ja õppusega “Siil 2008”. Kell 13 algab kohtumine Läti Seimi kaitsekomisjoniga.

Kohtumised ja üritused

Kell 15.35 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Eestisse visiidile saabuva Türgi presidendi Abdullah Gül’iga.

Kell 16.40Ene Ergma kohtub Eestisse visiidile saabuva Gruusia välisministri Eka Tkešelašviliga.

Kell 17Ene Ergmaosaleb KUMUs Türgi presidendi auks korraldataval kontserdil.

* Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on ringsõidul Ida-Virumaal.


* Riigikogu liige Imre Sooäär osaleb (9.10-11.10) Horvaatias Zagrebis konverentsil „Mõisad ja lossid – majandus- ja regionaalarengu edasiviivad jõud“.

* Riigikogu liikmed Maret Merisaar ja Valdur Lahtvee osalevad (9.10-12.10) Prantsusmaal Pariisis Euroopa Roheliste parteide 9. nõukogu istungil.

* NATO Parlamentaarse Assamblee (PA) Eesti delegatsiooni liikmed Sven Mikser ja Kadri Simson osalevad (7.10 -11.10) Araabia Ühendemiraatides Abu Dhabis NATO PA Vahemere ja Lähis-Ida töörühma julgeoleku alasel seminaril. Kõne alla on olukord Iraagis ning arengud Iraanis.

* Lääne-Euroopa Liidu (WEU) Assamblee Eesti delegatsiooni juht Tarmo Kõuts osaleb (5.10-7.10) Prantsusmaal Pariisis WEU Assamblee poliitika- ja kaitsekomitee istungitel ning ümarlaual „Alalise struktureeritud koostöö eelised. Mõistest reaalsuseni“.

Riigikogu pressitalitus

 

Tagasiside