Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – väliskomisjon

1. Eesti seisukohad 13.-14. novembril Euroopa Liidu üldasjade ja välissuhete nõukogu istungil ning kaitseministrite kohtumisel, kutsutud välisminister Urmas Paet ja suursaadik Euroopa Liidu juures Väino Reinart.


2. Kandidaat Eesti Vabariigi erakorralise ja täievolilise suursaadiku ametikohale Ameerika Ühendriikides, kutsutud välisministeeriumi kantsler Matti Maasikas ja suursaadikukandidaat.

Kell 11 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 13.-14. novembrini toimuval üldasjade ja välissuhete nõukogu kohtumisel, kutsutud välisminister Urmas Paet.

2. Informatsioon Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõu kohta, millega kehtestatakse ühenduse viisaeeskiri, kutsutud välisminister Urmas Paet.

3. Eesti seisukohad 13.-14. novembrini toimuval hariduse-, noorte- ja kultuurinõukogu kohtumisel, kutsutud haridus- ja teadusminister Mailis Reps ja kultuuriminister Raivo Palmaru.

4. Euroopa Kontrollikoja aasta aruande esitlemine, kutsutud Euroopa Kontrollikoja liige Kersti Kaljulaid.

Üritused

Kell 12.30 – Riigikogule tulevad õnne tooma Vanalinna Hariduskolleegiumi mardisandid.

Kell 13.30 – Riigikogu aseesimees Ene Ergma esineb ettekandega Eesti osalemisest kosmoseprogrammis seminaril „Turbeuuringud julgeoleku teenistusse” (algus kell 9.30, Meriton Grand Hotell Tallinn).

Kell 15Ene Ergma osaleb Soome saatkonnamaja juubeliüritustel (Kohtu 4).

Riigikogu pressitalitus

 

Tagasiside