Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Euroopa Liidu asjade komisjonis (kell 10)

1. Eesti seisukohad 3.-5. juunil 2012 toimuval mitteametlikul EL põllumajanduse nõukogu kohtumisel. Kutsutud põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder ja põllumajandusministeeriumi välissuhete ja eurokoordinatsiooni osakonna eurokoordinatsioonibüroo juhataja Jaanus Heinsar.

2. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõule kolmandate riikide kaupade ja teenuste juurdepääsu kohta liidu riigihangete siseturule ning selliste menetluste kohta, millega toetatakse läbirääkimisi liidu kaupade ja teenuste juurdepääsu üle kolmandate riikide riigihanketurgudele (COM(2012) 124), kutsutud välisministeeriumi välismajanduse ja arengukoostöö osakonna väliskaubanduse büroo direktor Kristi Karelsohn.

Maaelukomisjonis

Jätkub kahepäevane (31.05-01.06) väljasõiduistung Võrumaal. Reedel, 1. juunil kohtub komisjon Võrumaa Talupidajate Liidu esindajatega ning EL ühise põllumajanduspoliitika Leader-meetmest rahastatud projekti UMA MEKK idee autorite ja vedajatega. Lisaks külastatakse köögivilja- ja lillekasvatusega tegelevat Metsavahi talu ning 2009. aastal tiitliga Eesti Põllumees pärjatud Mart Timmi Jaagumäe talu ja Jaagumäe toidukeskust. Päevakava leiab siit: https://www.riigikogu.ee/public/Riigikogu/Maaelukomisjon/programm.pdf

Riigikogu pressitalitus
 

 

Tagasiside