Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eestisse saabub kahepäevasele visiidile Tšehhi Senati majandus-, põllumajandus- ja transpordikomisjoni delegatsioon eesotsas komisjoni esimehe Jan Hajda’ga. Neljapäeval, 26. aprillil kell 16 toimub kohtumine Riigikogu esimehe Ene Ergmaga ning kell 16.45 Riigikogu Eesti-Tšehhi parlamendirühmaga. Reedel, 27. aprillil kell 10.15 algab kohtumine Riigikogu majanduskomisjoni ja maaelukomisjoniga.

Riigikogu esimees Ene Ergma külastab Raasiku valda Harjumaal, kus ta kell 9.25 annab Aruküla Põhikoolis ühiskonnaõpetuse tunni ning kohtub kooli juhtkonna ja õpetajatega. Kell 11 annab Riigikogu esimees ühiskonnaõpetuse tunni Aruküla Vabas Waldorfkoolis. Kavas on külastada veel käsitöökohvikut „Vildi Villa“ ning villa ketramise ja lõngade valmistamisega tegelevat ettevõtet Aade Lõng OÜ.

Kell 11 – Riigikogu aseesimees Laine Randjärv osaleb Eesti Olümpiakomitee üldkoosolekul.

*

Euroopa Nõukogu Eesti delegatsiooni juht Andres Herkel ning liikmed Margus Hanson, Mailis Reps, Paul-Eerik Rummo, Ester Tuiksoo ning Indrek Saar (osaleb 22.-25.04) osalevad 21. – 27. aprillini Prantsusmaal Strasbourgis ENPA 2012. aasta kevadistungjärgul. Päevakorra kohaselt on seekordsel istungjärgul arutusele soolist võrdõiguslikkust, kodanikuaktiivsuse edendamist, spordieetikat, interneti ja online-meedia sõna- ja informatsioonivabaduse kaitset, Põhja-Kaukaasia ümberasustatute ja tagasipöördujate olukorda, maksuparadiisidega seotud poliitikat ning majandus- ja finantskriisi järgset olukorda käsitlevad teemad.

Riigikogu liige Neeme Suur osaleb 26. – 27. aprillini Rootsis Gotlandil Visbys Läänemere tuleviku teemalisel konverentsil, mille korraldab Rootsi Instituudi Läänemere Keskus koostöös Gotlandi maakonna administratsiooni ja Gotlandi Ülikooliga.

OSCE Parlamentaarse Assamblee (PA) Eesti delegatsiooni juht Väino Linde osaleb 26. – 28. aprillini Iirimaal Dublinis OSCE rahu kindlustamise teemalisel konverentsil. Käsitletakse poliitilise protsessi, julgeolekusektori ja õigusreformi, erinevate traditsioonide austamise ning rahvusvahelise mõõtmega seotud küsimusi Iirimaa kogemuse kontekstis.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside