Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – täiskogu istung

Päevakorras on kaks ettekannet ja peaministri poliitiline avaldus.

1. Peaminister Andrus Ansip annab üle 2009. aasta riigieelarve ja esineb sellega seoses poliitilise avaldusega.

2. Eesti panga president Andres Lipstok kannab ette Eesti Panga 2007. aasta aruande.
 

3. Finantsinspektsiooni juhatuse esimees Raul Malmstein kannab ette finantsinspektsiooni 2007. aasta aruande.

Komisjonides

Majanduskomisjonis – meresõiduohutuse seaduse ja riigilõivuseaduse muutmise seaduse eelnõu (274 SE); riigivara tasuta võõrandmise küsimused.

Põhiseaduskomisjonis – Eesti keskmise palgaga seotud ametipalkade maksmise ajutise korralduse seaduse eelnõu (296 SE); Riigikohtule arvamuse andmine.

Sotsiaalkomisjonis – riikliku pensionikindlustuse seaduse ja riiklike peretoetuste seaduse muutmise seaduse eelnõu (267 SE).

Üritused, kohtumised

* Riigikaitsekomisjoni delegatsioon eesotsas komisjoni esimehe Mati Raidmaga on (25.09-26.09) töövisiidil Soomes Helsingis, kus toimub Riigikogu riigikaitsekomisjoni ja Soome Eduskunna kaitsekomisjoni ühisistung. Visiidi käigus toimuvad veel kohtumised Soome välisministeeriumis, kaitseministeeriumis ning kaitsejõudude peastaabis. Muuhulgas on kõne all ka olukord Gruusias. Delegatsiooni kuuluvad ka on riigikaitsekomisjoni aseesimees Kadri Simson ning liikmed Jaan Kundla, Jaak Salumets ja Trivimi Velliste.

* Riigikogu liige Peeter Tulviste osaleb (23.09-25.09) Rootsis Uppsalas HERA (Humanities in the European Research Area) seminaril „Mõistmine ja mittemõistmine: tunnetus, mõistus ja kultuur“.

Riigikogu pressitalitus

 

 

Tagasiside