Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Eesti Vabariigi 93. aastapäev

Kell 7.33 – pidulik riigilipu heiskamise tseremoonia Toompea lossi hoovis. Kõnega esineb Riigikogu esimees Ene Ergma, õnnistussõnad ütleb peapiiskop Andres Põder. Tseremoonial esinevad Eesti Meestelaulu Seltsi meeskoorid Indrek Vijardi juhatusel ja Politsei- ja piirivalveorkester dirigent Arvi Miido juhatusel.
 
Kell 8.30Ene Ergma tervitab akadeemiliste organisatsioonide pidulikku rongkäiku Toompea lossi hoovis, kell 9 osaleb ta pärgade asetamise tseremoonial Vabadussõja võidusamba jalamil, kell 9.45 jumalateenistusel Toomkirikus ning kell 11 jälgib kaitseväe paraadi Vabaduse väljakul.
 
Kell 13Ene Ergma osaleb riigi teaduspreemiate, F. J. Wiedemanni keeleauhinna ning spordi- ja kultuuripreemiate kätteandmisel Teaduste Akadeemias.
 
Kell 18Ene Ergma osaleb pidulikul kontserdil ja Vabariigi presidendi Toomas Hendrik Ilvese ning pr Evelin Ilvese vastuvõtul Estonia teatri- ja kontserdimajas.
 
Eesti Vabariigi 93. aastapäeva üritustest võtavad osa ka Riigikogu aseesimehed Keit Pentus ja Jüri Ratas ning teised Riigikogu liikmed.
 
OSCE
 
* Riigikogu OSCE Parlamentaarse Assamblee (PA) Eesti delegatsiooni liige Mart Nutt osaleb (23.02-26.02) Austrias Viinis OSCE PA talveistungil.
Riigikogu pressitalitus
 
 
Tagasiside