Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 12 – rahanduskomisjoni istung

Päevakorras on 2011. aasta riigieelarve seaduse eelnõule (822 SE) kolmandaks lugemiseks esitatud muudatusettepanekute arutelu. Eelnõu kolmas lugemine ja lõpphääletus on Riigikogu täiskogus 8. detsembril.

Kohtumised, üritused, töövisiidid
 
Kell 11 – Riigikogu aseesimees Jüri Ratas õnnitleb Ojakese lasteaeda 45. aastapäeva puhul.
 
Kell 14Jüri Ratas külastab Kesklinna sotsiaalkeskust.
 
Kell 15Jüri Ratas osaleb interaktiivsel noorte infomessil Teeviit 2010.
 
* Riigikogu väliskomisjoni delegatsioon eesotsas komisjoni esimehe Sven Mikseriga on (28.11-2.12) väliskomisjoni töövisiidil Iisraelis ja Palestiina Omavalitsuses. Delegatsiooni kuuluvad Silver Meikar, Marko Mihkelson ja Vladimir Velman.

* Lääne-Euroopa Liid (WEU) Assamblee Eesti delegatsiooni juht Tarmo Kõuts ja liikmed Kalev Kallo ning Imre Sooäär osalevad (29.11-3.12) Prantsusmaal Pariisis WEU Assamblee 59. plenaaristungil. Arutusel on Euroopa Liidu sõjaliste operatsioonide planeerimisega seonduv, üle-Atlandilised julgeoleku- ja kaitsealased suhted, massihävitusrelvade kiire levik, Euroopa Liit ja julgeolek Aafrikas, Lissaboni lepingu ellu viimisega seonduv jpm.

* Riigikogu riigikaitsekomisjoni delegatsioon eesotsas komisjoni esimehe Mati Raidmaga on (1.12-2.12) töövisiidil Taanis Kopenhaagenis. Delegatsiooni kuuluvad veel riigikaitsekomisjoni liikmed Jaan Kundla, Jaak Salumets, Trivimi Velliste ja asendusliige Kadri Simson

* Parlamentidevahelise Liidu (IPU) Eesti delegatsiooni juht Ivi Eenmaa ja liikmed Erki Nool ning Marika Tuus osalevad (30.11-5.12) Ameerika Ühendriikides New Yorgis IPU ja ÜRO ühisistungil. Kohtumisel keskendutakse majanduse taastumine ja majanduse ülemaailmse valitsemisega seotud teemadele. Käsitletakse majanduse taastumisega kaasneda võivaid riske, jätkuvat strukturaalset tasakaalutust maailma majanduses, rahvusvahelise finantssüsteemi reformi, säästliku arengu küsimusi keskkonnaraamistikus, ÜRO rolli ülemaailmse majanduse valitsemise läbipaistval juhtimisel jpm.

 
Riigikogu pressitalitus
Tagasiside