Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – täiskogu istung

Eelnõusid päevakorras ei ole.

Majanduskomisjonis 

1. Euroopa Parlamendi ja nõukogu otsuse eelnõu, millega sätestatakse toodete turustamise ühine raamistik –  arutelu ja arvamuse andmine ELAK’ile.

2. Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõu, mis kehtestab protseduurid, mis puudutavad teatud rahvuslike tehniliste reeglite rakendamist toodetele, mis on seaduslikult turustatud mõnes teises liikmesriigis ja tühistab otsuse 3052/95/EÜ – arutelu ja arvamuse andmine ELAK’ile.

3. Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõu, mis sätestab nõudmised akrediteerimiseks ja turujärelvalveks, mis on seotud toodete turustamisega – arutelu ja arvamuse andmine ELAK’ile.

4. Euroopa Nõukogu direktiivi eelnõu, millega muudetakse direktiivi 2003/96/EÜ kaubanduslikul eesmärgil mootorikütusena kasutatava gaasiõli maksustamise erikorra kohanduse ning mootorikütusena kasutatava gaasiõli ja pliivaba bensiini maksustamise koordineerimise osas – arutelu ja arvamuse andmine ELAK’ile.

5.Riigivara tasuta võõrandamine.

Väliskomisjonis

Kell 13 – kohtumine välisminister Urmas Paetiga.

Kell 15 – kohtumine Vabariigi Presidendi Toomas Hendrik Ilvesega Kadriorus.

Konverentsid

* Balti Assamblee Eesti delegatsioon eesotsas delegatsiooni juhi Trivimi Vellistega osaleb (kuni 19.05) Lätis Siguldas Balti Assamblee teemakonverentsil “Inimressursi areng tööjõu liikumise tingimustes”. Räägitakse tööjõu liikumise suundadest Balti riikides, tööjõu liikumise kasulikkusest regioonidele, tööjõu efektiivsuse suurendamisest jmt. Delegatsiooni kuuluvad veel delegatsiooni asejuht Mailis Reps ning Riigikogu liikmed Mart Jüssi, Helle Kalda, Vladimir Velman, Peep Aru, Margus Lepik ning Kalvi Kõva.

* Riigikogu sotsiaalkomisjoni liige Taavi Rõivas osaleb (kuni 18.05) Sloveenias Ljubljanas Sloveenia parlamendi ja Maailmapanga korraldataval konverentsil, kus käsitletakse üleminekuperioodiga seotud kogemusi.

Riigikogu pressitalitus

 

Tagasiside