Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – täiskogu istung

Teisel lugemisel läheb lõpphääletusele riigieelarve kontrollimiseks moodustatud erikomisjoni poolt esitatud „Riigikogu otsuse „Riigieelarve kontrolli komisjoni moodustamine” muutmine” eelnõu (871 OE), millega esitatakse erikomisjoni liikmeks Tiit Kuusmik ja asendusliikmeks Inara Luigas, kes asendavad seal Riigikogust lahkunud Värner Lootsmanni ja Mihhail Stalnuhhinit.

Päevakord asub aadressil http://web.riigikogu.ee/ems/plsql/session_plan.active

Komisjonides

Majanduskomisjonis – reklaamiseaduse eelnõu (717 SE).

Põhiseaduskomisjonis – ELAKile arvamuse andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse eelnõu teise põlvkonna Schengeni infosüsteemi (SIS II) loomise, toimimise ja kasutamise kohta. Pühade ja tähtpäevade seaduse muutmise seaduse eelnõu (862 SE); välismaalaste seaduse ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (829 SE).

Üritused

Kell 9 – Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Kristiina Ojuland kohtub Saksa euroministri Günter Gloseriga.

Kell 10.15 – väliskomisjoni esimees Enn Eesmaa kohtub Günter Gloseriga.

* Riigikogu ENPA delegatsiooni juht Marko Mihkelson, liikmed Andres Herkel ja Sergei Ivanov ning asendusliikmed Katrin Saks ja Toomas Alatalu osalevad (kuni 13. 04) Strasbourgis ENPA täiskogu töös. Muu hulgas tulevad arutusele emakeelne kooliharidus ning võitlus natsionaalsotsialistliku ideoloogia uue levikuga. Lähemat käsitlust leiavad ka Euroopa Nõukogu ja Euroopa Liidu vahelised suhted.

Riigikogu pressitalitus

Ülo Mattheus, 631 6352

13. aprill 2006

Tagasiside