Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar selgitab infotunnis riigiettevõtete erastamisplaane.

Kell 13 algab infotund, kus Riigikogu liikmete küsimustele vastavad majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar, rahandusminister Aivar Sõerd ja välisminister Urmas Paet.

 

Kokku on küsimuste esitamiseks registreerunud 13 Riigikogu liiget, neist 9 soovib küsitleda Edgar Savisaart, 2 Urmas Paetit ja 2 Aivar Sõerdit. Majandus- ja kommunikatsiooniministril tuleb aru anda teadus- ja arendustegevusest, riigiettevõtete erastamisest, Eesti Raudteega seonduvast, koalitsiooni plaanidest ning lennu- ja laevaühenduse olukorrast Ruhnu ja Kihnuga. Rahandusminister peab selgitama riigi rahandust ja välisminister vastama küsimustele Eesti välispoliitikast ning okupatsiooni tagajärgede heastamisest.

 

Kell 14 algaval täiskogu istungil tulevad kolmandale lugemisele tubakaseaduse eelnõu (350 SE), mis reguleerib tubakatoote müügi ja käitlemisega seotud nõudeid ; ohvriabi seaduse ja prokuratuuriseaduse muutmise seaduse eelnõu (564 SE), mis määrab ohvriabiteenuse osutamise sotsiaalkindlustusameti pädevusse; sotsiaaldemokraatide algatatud palgaseaduse § 3 muutmise seaduse eelnõu, mis täpsustab palgatingimusi jt.

 

Kokku on tänasel istungil kavas menetleda 14 eelnõud. Täpse päevakorra leiab aadressilt:

http://web.riigikogu.ee/ems/plsql/session_plan.form

 

Üritused: Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Kopenhaagenis toimuval Põhjala-Balti riikide parlamentide esimeeste kohtumisel, kus ta esineb sõnavõtuga rahvusparlamentide rollist demokraatia edendamisel Ukrainas.

Tagasiside