Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Riigikogus:

 

Kell 13 algab infotund, kus Riigikogu liikmete küsimustele vastavad kaitseminister Jaak Aaviksoo, siseminister Jüri Pihl ning välisminister Urmas Paet. Kell 14 algab Riigikogu istung, kus poliitilise avaldusega esineb peaminister Andrus Ansip.

Kohtumised:

Kell 12 – väliskomisjoni esimees Sven Mikser ning Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Marko Mihkelson kohtuvad Soome välisministri Ilkka Kanervaga (ELAKi ruum).

Kell 15.30 – Riigikogu aseesimees Kristiina Ojuland kohtub Makedoonia ajutise asjuriga Eestis Nenad Kolev’iga.

Välislähetused:

26. aprillist – 6. maini

Parlamentidevahelise Liidu (IPU) Eesti rühma liikmed Enn Eesmaa ja Raivo Järvi ning Riigikogu Kantselei direktor Heiki Sibul osalevad Indoneesias Nusa Duas (Bali) IPU 116. assambleel. Arutusele tulevad teemad, mis käsitlevad usuliste kogukondade ja veendumuste vahelise rahumeelse kooseksisteerimise ning austuse tagamist globaliseerunud maailmas, töökohtade loomist ning tööhõive kindlust üleilmastumise ajastul ning mitmekesisuse ja võrdsete õiguste edendamist universaalsete demokraatlike aluste ja valimisstandardite kaudu.

1. – 2. maini

Riigikogu esimees Ene Ergma osaleb Leedus Vilniuses Leedu-Poola 1791. aasta ühise ajaloolise põhiseaduse aastapäeva tähistamise üritustel.

Riigikogu pressitalitus

 

 

Tagasiside