Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 2.-3. detsembril 2010 toimuval Euroopa Liidu transpordi, telekommunikatsiooni ja energeetika nõukogu (TTE) istungil. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.
 
2. Eesti seisukohad 2.-3. detsembril 2010 toimuval Euroopa Liidu justiits- ja siseküsimuste nõukogu istungil. Kutsutud siseminister Marko Pomerants ja justiitsminister Rein Lang.

Üritused, kohtumised, visiidid

Kell 12
– Riigikogu aseesimees Jüri Ratas kohtub Tallinna Kivimäe Põhikooli õpilastega Riigikogus.

Kell 15
– Riigikogu aseesimees Keit Pentus osaleb ettevõtete koalitsiooni “Ettevõtted HIV vastu” koosolekul (Tammsaare Ärikeskus).
* Riigikogu väliskomisjoni delegatsioon eesotsas komisjoni esimehe Sven Mikseriga on (28.11-2.12) väliskomisjoni töövisiidil Iisraelis ja Palestiina Omavalitsuses. Riigikogu liikmed kohtuvad Iisraeli välisministeeriumis Lääne-Euroopa divisjoni, Poliitikauuringute Keskuse strateegiliste ja majandussuhete büroo esindajatega, kellega räägitakse Iisraeli suhetest Euroopa Liiduga ning probleemidest Lähis-Idas. Iisraeli parlamendis – Knessetis – kohtutakse Knesseti spiikri Reuven Rivlini, Iisraeli-Eesti sõprusrühma ning väliskomisjoni liikmetega. Teisipäeval, 30. novembril on kavas kohtumised Naumanni Fondi ja organisatsiooni HaMoked esindajatega ning külastada Tel-Avivi. Kolmapäeval, 1. detsembril külastatakse Palestiina Omavalitsust. Kohtutakse peaminister Salam Fayyadi, välisminister Riyad Al-Maliki, kommunikatsiooni- ja infotehnoloogiaminister Mashour Abo-Daqa, Palestiina seadusandliku kogu ning Palestiina Vabastusorganisatsiooni (PLO) liikmetega.
Delegatsiooni kuuluvad veel Silver Meikar, Marko Mihkelson ja Vladimir Velman.
* Lääne-Euroopa Liid (WEU) Assamblee Eesti delegatsiooni juht Tarmo Kõuts ja liikmed Kalev Kallo ning Imre Sooäär osalevad (29.11-3.12) Prantsusmaal Pariisis WEU Assamblee 59. plenaaristungil. Arutusel tulevad Euroopa Liidu sõjaliste operatsioonide planeerimisega seonduv, üle-Atlandilised julgeoleku- ja kaitsealased suhted, massihävitusrelvade kiire levik, Euroopa Liit ja julgeolek Aafrikas, Lissaboni lepingu ellu viimisega seonduv jpm.
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside