Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 29.-30. mail toimuval konkurentsivõime- ja kasvu nõukogu kohtumisel. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts ning haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas.

2. Välisvahendite kasutamine majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi haldusalas. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.

3. Välisvahendite kasutamine haridus- ja teadusministeeriumi haldusalas. Kutsutud haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas

4. Kliimapaketi arutelude vahekokkuvõte. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi energeetika asekantsler Einari Kisel ja keskkonnaministeeriumi esindaja.

Üritused, kohtumised

Kell 12 Riigikogu Eesti-Venemaa parlamendirühma esimees Peeter Tulviste, aseesimees Tatjana Muravjova ja liikme rühma liige Urmas Klaas kohtuvad Venemaa Föderatsiooninõukogu väliskomitee aseesimehe Vassili Lihhatšovi ja rahanduskomitee liikme Boriss Listoviga (ruum L-240).

Kell 14.45 – föderatsiooninõukogu saadikutega kohtub Riigikogu väliskomisjon (ruum L 252).

Kell 16.20  – föderatsiooninõukogu saadikutega kohtub Riigikogu majanduskomisjon (ruum L 344).

* Riigikogu aseesimees Jüri Ratas on esmaspäeval (26.05) ringsõidul Viljandimaal.

* Riigikogu liige Maret Merisaar osaleb esmaspäeval (26.05) Soomes Helsingis INTERREGi seirekomitee 5. töökoosolekul.

* Riigikogu liige Hannes Astok osaleb (26.05-27.05) Brüsselis Euroopa Parlamendi korraldataval Lääne-Balkani teemalisel parlamentaarsel kohtumisel. Käsitletakse Kagu-Euroopas Euroopa Liidu eesmärkide saavutamisega seonduvat, Euroopa Komisjoni strateegiat, regionaalset koostööd jpm.

* Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee Eesti delegatsiooni juht Andres Herkel osaleb (26.05-28.05) Ukrainas Kiievis ENPA monitooringukomitee väljasõiduistungil. Visiidi käigus kohtutakse Ukraina presidendi, parlamendi spiikri, justiitsministri ning opositsiooni liidritega. Komitee istungil on arutusel Herkeli ja Jevgenia Živkova raport olukorra kohta Aserbaidžaanis.

* Riigikogu liige Peeter Tulviste osaleb (26.05-2.06) Brüsselis Rahvusvahelise Akadeemiate Liidu (UAI) peaassambleel.

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside