Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kohtumised:  

Kell 14.30 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Toompeal Eestisse kahepäevasele ametlikule visiidile saabuva Ukraina Ülemraada esimehe Volodõmõr Lõtvõni  ja teda saatva delegatsiooniga. 

Tähelepanu ajakirjanikud. Pressibriifing on kell 15.15 Valges saalis.  

Väliskomisjoni esimees Marko Mihkelson ja ELAKi aseesimees Marianne Mikko kohtuvad külalistega kell 15.30. Teisipäeva hommikul on delegatsioonil kohtumine Eesti-Ukraina parlamendirühma esimehe Tõnis Paltsiga. Seejärel on külalistel kohtumine peaminister Andrus Ansipiga

Kell 16 – Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Tšehhi Vabariigi suursaadiku Alexander Langeriga. 

Kell 16.40 – Ene Ergma kohtub Makedoonia Vabariigi esinduse juhi Nenad Koleviga

Välislähetused:  

23. – 29. juuni  

Riigikogu ENPA delegatsiooni juht Andres Herkel (24.-29.06), liikmed Margus Hanson ja Mailis Reps ning asendusliige Indrek Saar (24.-29.06.) osalevad Strasbourgis ENPA 2012. aasta III osaistungi töös. Herkel teeb ettekande ENPA monitooringukomitee juhina. Istungil on kõne all ka Euroopa Liidu finantspoliitika ja kokkuhoiumeetmete sotsiaalne mõju, Gruusia ja Venemaa konfliktiga seotud kriisikollete humanitaarolukord, põgenike ja migratsiooniga seotud küsimused Euroopas, mosleminaiste olukord ja Tuneesia üleminekuperiood. 

25. – 26. juuni  

Riigikogu maaelukomisjoni esimees Kalvi Kõva osaleb Brüsselis toimuval Euroopa Parlamendi ning EL liikmesriikide parlamentide põllumajandus- ja maaelukomisjonide esimeeste kohtumisel. 

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside