Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Kell 10 – Euroopa Liidu asjade komisjon

1. Eesti seisukohad 25.-26. mail 2010 toimuval Euroopa Liidu konkurentsivõime nõukogu istungil. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts, haridus- ja teadusministeeriumi teadusosakonna nõunik Toivo Räim ja justiitsministeeriumi kantsleri nõunik EL küsimustes Kristi Värk.
2. Eesti seisukohad 30. maist 1. juunini toimuval mitteametlikul põllumajanduse ja kalanduse nõukogu kohtumisel. Kutsutud põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder.
3. EL laienemine ja koostöö Islandi suunal. Kutsutud välisministeeriumi kantsler Marten Kokk.
4. Seisukoha andmine Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivile, milles käsitletakse laste seksuaalse kuritarvitamise ja ärakasutamise ning lasteporno vastast võitlust ja millega tunnistatakse kehtetuks raamotsus 2004/68/JSK (COM(2010)94). Kutsutud justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna karistusõiguse ja menetluse talituse nõunik Tuuli Ploom.
5. Kohtumine Euroopa majandus- ja sotsiaalkomitee Eesti liikmete kandidaatidega.

Kohtumised, töövisiidid

Kell 11.10
– Riigikogu esimees Ene Ergma kohtub Eestis visiidil viibiva Hiina RV Ülehiinalise Rahvaesindajate Kogu Alalise Komitee aseesimees Hua Jianmin ja teda saatva delegatsiooniga.

Kell 17
– Hiina delegatsiooniga kohtub Eesti-Hiina parlamendirühm (ruum L 240)
* Riigikogu aseesimees Jüri Ratas teeb ringsõidu Pärnumaal, kus ta külastab kohalikke omavalitsus ja haridusasutusi.
* Riigikogu liige Peeter Tulviste osaleb (24.05-29.05)  Ungaris Budapestis Rahvusvahelise Akadeemiate Liidu üldassambleel.
* Riigikogu põhiseaduskomisjoni esimees Väino Linde, aseesimees Evelyn Sepp ja liikmed Andres Herkel ja Hannes Rumm on (24.05-30.05) Türgis Ankaras põhiseaduskomisjoni töövisiidil Türgi parlamendis. Tutvutakse ettevalmistustega Türgi liitumiseks Euroopa Liiduga.
Riigikogu pressitalitus
 
Tagasiside