Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reede, 13. juuli 

Euroopa Liidu asjade komisjonis – kell 10: Eesti seisukohad 16.–17. juulil toimuval EL põllumajanduse ja kalanduse nõukogu istungil. Kutsutud põllumajandusminister Helir-Valdor Seeder, keskkonnaminister Keit Pentus; Eesti seisukohad 16.–17. juulil toimuval mitteametlikul transpordi- ja telekommunikatsiooni nõukogu kohtumisel. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts; Eesti seisukohad 19.–20. juulil toimuval mitteametlikul Euroopa Liidu konkurentsivõime nõukogu kohtumisel. 

Välislähetused: 

7. – 15. juuli 

NATO PA Eesti delegatsiooni juht Marko Mihkelson (7.–13.07.) ja liige Mati Raidma osalevad USAs Washingtonis ja San Franciscos toimuval NATO PA poliitika ning teadus- ja tehnoloogiakomitee alakomiteede istungitel. 

8. – 10. juuli 

Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Taavi Rõivas osaleb Küprosel COSACi esimeeste kohtumisel, millel on tähelepanu keskmes Küprose prioriteedid Euroopa Liidu eesistujana. Samuti käsitletakse EL energeetikastrateegiat kuni 2020. aastani. Keskendutakse varustuskindluse probleemidele. 

9. – 13. juuli 

ELAKi esimees Taavi Rõivas (10.–12.07.) osaleb ning esineb kõnega Türgis, Istanbulis ja Edirnes toimuval Türgi ja Euroopa Liidu ühisprojekti „Parlamentaarne dialoog“ raames toimuval kohtumisel „Noored ja Poliitika“. Samal kohtumisel osalevad veel Riigikogu liikmed Annely Akkermann, Indrek Saar ja Eesti-Türgi parlamendirühma esimees Kadri Simson (9. –12. 07.), kes peab üritusel ka avakõne. 

Riigikogu pressitalitus

Tagasiside