Riigikogu
Riigikogu
Jäta navigatsioon vahele

Riigikogu

Reede, 8. juuli

Euroopa Liidu asjade komisjoni istung – kell 10: Eesti seisukohad 11.-12. juulil toimuval mitteametlikul ELi keskkonna- ja energeetikaministrite kohtumisel. Kutsutud keskkonnaministeeriumi asekantsler Meelis Münt; Eesti seisukohad 11. juulil toimuval eurorühma kohtumisel ning 12. juulil toimuval ELi majandus- ja rahandusküsimuste nõukogu (ECOFIN) istungil. Kutsutud rahandusminister Sven Sester, finantspoliitika ja välissuhete asekantsler Märten Ross, Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna nõunik Marit Maidla; Eesti seisukohad 12.-13. juulil toimuval mitteametlikul ELi keskkonna- ja energiaministrite kohtumisel. Kutsutud majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi Euroopa Liidu ja rahvusvahelise koostöö osakonna nõunik Iivi Luuk ja energeetika osakonna nõunik Kristiina Tammeraid; Eesti seisukohad 13.-15. juulil toimuval ELi mitteametlikul ELi tööhõive, sotsiaalpoliitika, tervise- ja tarbijakaitseküsimused (EPSCO) istungil. Kutsutud sotsiaalministeeriumi eurokoordinatsiooni juht Nele Paluste ning eurokoordinatsiooni ja välissuhete osakonna nõunik Kati Keel.

Kohtumine

Kell 12 – Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Kalle Palling kohtub Saksa tudengitega Heinrich Böll Foundationi seminari raames.

Lähetused

4. – 9. juuli
Riigikogu liige Priit Sibul osaleb Kreekas toimuval Parlamentide vahelise Ortodoksi Assamblee istungil.

6. – 9. juuli
Riigikogu liige Aivar Sõerd osaleb Bukarestis toimuval Euroopa Maksuametite Organisatsiooni Peaassamblee 20. aastapäeva juubeliüritusel, kuhu on kutsutud kõik organisatsiooni endised esimehed. Sõerd oli esimees aastatel 2002-2003, mil käivitus e-maksuamet ja mis pakkus laialdast rahvusvahelist huvi. Juubeliüritusel on keskne teema andmebaasidel põhinev maksude kogumine.

7.– 9. juuli
Riigikogu liige Jaak Madison osaleb Euroopa Noorte Konservatiivide kohtumisel Gruusias.

10. – 11. juuli
Euroopa Liidu asjade komisjoni esimees Kalle Palling osaleb rahvusparlamentide Euroopa Liidu asjade komisjonide esimeeste kohtumisel (COSAC) Bratislavas, Slovakkias.

Riigikogu pressiteenistus
Gunnar Paal,
T: 6316351, 5190 2837
[email protected]
Päringud: [email protected]

Tagasiside